Як вибрати курси англійської мови в Києві та не помилитись?

Знання англійської мови дарує багато перспектив. Це і краща посада, і вища зарплата, і комфортні подорожі без мовного бар’єру, і цікаві знайомства. Опанувати іноземну мову самостійно дуже важко, тому для досягнення розмовного рівня зазвичай наймають репетитора або записуються в спеціальну школу, де навчання відбувається в  невеликих групах. Курси англійської мови в Києві є майже на кожному кроці. Як не розгубитися в цьому розмаїтті та вибрати з них найефективніші саме для вас?

Критерії вибору English-курсів

Від вибору мовної школи залежить не тільки ваш прогрес. Кваліфіковані спеціалісти зможуть закохати вас в англійську мову та зробити процес вивчення комфортним і  легким. Щоб не розчаруватися у виборі, необхідно звертати увагу на такі критерії:

Методика навчання

Оскільки в усіх людей різний темперамент, темп навчання і спосіб викладання інформації потрібно підбирати індивідуально. Для когось комфортним буде класична подача матеріалу, а комусь такі уроки здадуться нудними та нецікавими. Для активних людей потрібно більше інтерактиву. У багатьох школах поєднують різні методики, щоб зацікавити якомога більше студентів.

Спеціалісти

Важливо, щоб заняття проводили фахівці з великим досвідом роботи, які вміють знаходити підхід до кожного. Перед тим, як записатися на заняття, дізнайтеся про рівень кваліфікації викладачів та їхні професійні навички. Чудово, якщо деякі уроки проводитиме носій мови. Це корисно для правильної вимови та удосконалення розмовної лексики.

Форма навчання

Вивчення англійської мови можливе віч-на-віч з учителем та в групах, очно й дистанційно. У кожного варіанта є свої мінуси та плюси. Вибирайте найбільш зручну для себе форму навчання, тоді й результат потішить.

Спрямування

Важливо правильно ставити мету перед собою. Для чого вам знання англійської мови? Для подорожей чи, можливо, для роботи? Які прогалини потрібно заповнити? Залежно від цілей, варто вибирати й групу для навчання. Це може бути бізнес-англійська, розмовна, курс із удосконалення граматики й лексики, підготовка до іспитів IELTS та TOEFL тощо.

Місце розташування

Якщо ви вибрали дистанційну форму навчання, то цей пункт неважливий. Але якщо плануєте займатися офлайн, то місце розташування курсів має ключове значення. Бо якщо потрібно буде витрачати багато часу на дорогу, то бажання навчатися може дуже швидко зникнути. Краще вибрати мовну школу поряд із домом або роботою. Це дуже економить час. Якщо ж вам ідеально підійшли курси, які територіально не дуже зручні, завчасно продумайте оптимальний маршрут.

Також є сенс відвідати перше безкоштовне заняття, а вже потім оплачувати повний курс навчання. Таку послугу пропонують майже всі мовні школи. Можна порівняти кілька варіантів, перш ніж прийняти остаточне рішення. Так ви зможете впевнитися, що вибрані курси вам підходять якнайкраще.

One comment on “Як вибрати курси англійської мови в Києві та не помилитись?

  1. Олена says:

    дуже цікавий матеріал, скільки коштує тойфл?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>