З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться виставка нафтогазової галузі «НАФТОГАЗЕКСПО – 2024»

Головна мета заходу – сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.
Виставка «НАФТОГАЗЕКСПО – 2024» – це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової галузі. Учасники, що представляють весь спектр своєї продукції, та відвідувачі, що мають за мету З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться виставка нафтогазової галузі «НАФТОГАЗЕКСПО - 2024»вирішення своїх виробничих задач, отримують необмежені можливості до взаємодії та комунікації, що сприяє розширенню бізнесу обох сторін. Іншою перевагою участі у виставці є підтримання контакту з постійними клієнтами та інтерес не тільки цільової групи відвідувачів, а й ЗМІ, державних структур.
Учасники виставки: вітчизняні та іноземні виробники і постачальники нафтогазового обладнання і технологій, нафто- і газосервісні компанії, інжинірингові підприємства, науководослідні організації та інші компанії, що працюють у галузі.
Цільова аудиторія заходу: керівники та технічні спеціалісти державних і приватних нафто- і газодобувних компаній, підприємств, які займаються розвідкою і будівництвом родовищ, транспортуванням, переробкою, зберіганням, розподілом нафти і газу, представники профільних державних установ, наукових і громадських організацій та багато інших.
Міжнародна виставка «НАФТОГАЗЕСПО-2024» проходить одночасно з:
– VIII Міжнародною спеціалізованою виставкою «Mining & Minerals Expo – 2024»
– XXI Міжнародною спеціалізованою виставкою «Енергетика в промисловості – 2024»
– VI Міжнародною спеціалізованою виставкою «Еelectro Install – 2024»
– XVI Міжнародною спеціалізованою виставкою «Еcoеnergy Ехро – 2024»
– Діловою програмою
В рамках ділової програми – VIII Київська конференція «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці». Серед спікерів: перші особи ПАТ «Укргазвидобування», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «Бурова техніка», Tacrom Services, Weatherford і інші вітчизняні та іноземні компанії.
Запрошуємо до участі в VIII Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО – 2024». Впевнені, захід стане для Вас ефективним маркетинговим інструментом для розвитку бізнесу, дозволить збільшити кількість нових замовлень і розширити клієнтські бази, крім того, це чудова можливість ознайомитись з новинками нафтогазового ринку.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: +38 066 921-47-51
e-mail: sher@iec-expo.com.ua
Докладніше: https://www.iec-expo.com.ua/ng-2024.html
Реєстрація: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/ng

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>