З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувній галузі Mining & Minerals Expo

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об’ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і світі. У гірничодобувній галузі України, за даними Державної служби геології та надр України, працює понад дві тисячі видобувних та переробних підприємств.

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувній галузі Mining & Minerals ExpoВ той же час, велика частина розвіданих запасів залишаються промислово неосвоєними, по деяким ресурсам цей показник сягає 60%, що становить значний потенціал розвитку гірничої галузі і економічного розвитку країни в цілому. Сприяти реалізації цього потенціалу покликано проведення VIII Міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об’ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining & Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.
Виставка проходить у рамках XXI Міжнародного енергетичного бізнесфорума «5Е».

Формат Форуму:
– XXI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2024»,
– VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо – 2024»,
– VIII Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining & Minerals Expo – 2024»,
– Ділова програма.
Запрошуємо до участі в VIII Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, яка є найбільш ефективним бізнесмайданчиком для промоції гірничих технологій та обладнання і стимулювання зростання продажів вашої продукції.
Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: +38 066 921-47-51
e-mail: sher@iec-expo.com.ua
Докладніше: https://www.iec-expo.com.ua/mining-2024.html
Реєстрація: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/mn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>