З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка будівельної промисловості «ЄвроБудЕкспо-2024»

Міжнародна спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2024» – це єдиний інформаційний простір для спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка будівельної промисловості «ЄвроБудЕкспо-2024» самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.
«ЄвроБудЕкспо-2024» – це передтендерна площадка для огляду та оцінки товарів і послуг, що експонуються державними структурами із закупівлі, а також організаціями, що займаються забезпеченням будівельних об’єктів сировиною, матеріалами, обладнанням, технікою. Ця професійна подія є чудовою нагодою для національних та міжнародних компаній позиціонувати себе на українському будівельному ринку, проаналізувати конкурентоспроможність своєї продукції, знайти нових партнерів, дійти комерційної згоди, ознайомитись з передовими досягненнями сучасних технологій будівництва.
Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.
Головна складова виставки – Науковопрактична конференція “Особливості роботи підприємств ЖКГ, ОСББ, ЖБК та управителів багатоквартирних будинків в період воєнного стану” (організатор: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України). Тематична спрямованість заходів Конференції присвячена актуальним питанням галузі в період воєнного стану, визначення стратегічних напрямків реформування житловокомунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідноканалізаційного господарства, енергозбереження на підприємствах галузі, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, поводження з побутовими відходами тощо.
Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Контакти:
тел.: +38 050 449-10-77
e-mail: a.nenko@iec-expo.com.ua
Докладніше: https://www.iec-expo.com.ua/eb-2024.html
Реєстрація: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/ese

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>