Ефективні поради щодо вивчення англійської школярам та підліткам

Якщо ще кілька десятків років тому підлітків було неможливо вмовити вивчати англійську мову, то зараз переважна більшість із них самі зацікавлені в цьому. Молодь розуміє, що в сучасному світі без цих знань багато дверей так і залишаться зачиненими, а мандри без мовних бар’єрів можливі хіба що у фантазіях. Коли рішення про вивчення англійської ухвалено, потрібно обрати ефективні способи вивчення, щоб якнайшвидше оволодіти новою мовою.

Заговорити англійською легко: поради підліткам

Нудне зубріння слів і граматичних правил ніколи не давало результату — такий підхід взагалі може відбити бажання вивчати англійську. Звісно, багато нюансів потрібно буде запам’ятати, але можна зробити це нативно. Англійська для школярів може бути цікавою та простою для розуміння. Щоб нова мова вивчалася легше, варто прислухатися до таких порад.

Запишіться на курси англійської

Професійний викладач допоможе структурувати ваші знання. Головне — правильно обрати курси англійської мови. Для цього варто спробувати декілька варіантів. Майже в кожній школі є безкоштовне перше заняття, завдяки якому можна зрозуміти, підходить вам їхня методика викладання чи ні.

Створіть удома English-простір

Що це означає? Потрібно впустити англійську мову в свою повсякденність: установити її як основну на комп’ютері, смартфоні, ігровій консолі. Переклад майже всіх кнопок і налаштувань українською ви будете пам’ятати, інша частина також поступово вивчиться в процесі користування технікою. Як варіант, можна наклеїти стикери на речі у вашій кімнаті — це допоможе запам’ятати базові слова.

Дозвілля з користю

Якщо є друзі, які також зацікавлені у вивченні англійської, можете поєднати приємне з корисним. Наприклад, грати в улюблену настільну гру, але спілкуватися лише англійською мовою. Дуже хороший ефект має улюблений багатьма підлітками «крокодил». А ще можна слухати музику й читати книжки англійською, дивитися серіали та мультфільми в оригінальному озвучуванні з субтитрами. З кожним прочитаним розділом та переглянутою серією словниковий запас зростатиме.

Спілкування

Оволодіти іноземною мовою на високому рівні без розмовної практики не вийде. Тому дуже важливо спілкуватися англійською якомога частіше. Можна відвідувати мовні клуби чи знайти друзів за кордоном і практикуватися в розмовах та листуванні з ними. Завдяки соціальним мережам познайомитися зі школярами з Великобританії буде нескладно. Проте пам’ятайте про кібербезпеку в інтернеті.

Сучасні технології

Багато корисних мобільних застосунків допомагають вивчати англійську мову в ігровій формі. У мережі також є роботи-помічники, з якими вийде вести повноцінні діалоги на будь-які теми. Крім того, можна дивитися цікаві YouTube-канали англійською. Усе це буде хорошим доповненням для швидкого вивчення нової мови.

Крім того, важливим є стимул. Що дасть знання англійської мови саме вам? Можливо, ви мрієте про вступ до одного з вищих навчальних закладів за кордоном або плануєте поїздку до США чи Англії. Якщо є мета — навчатися завжди легше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>