Путешествия на машине за границу — это всегда увлекательное приключение. Однако чтобы поездка прошла без неприятных сюрпризов, важно заранее позаботиться о безопасности. Одним из ключевых документов для автовладельцев, выезжающих за пределы своей страны, является Зеленая карта страховка. Но что именно она покрывает и как правильно выбрать полис?
Archive for: March 2025
З 28 березня до 26 квітня у малій залі галереї Imagine Point триватиме виставка “ДУАЛЬНІСТЬ”
28.03 – 26.04.2025 у малій залі галереї Imagine Point триватиме виставка
ДУАЛЬНІСТЬ. Павло Македонський, Інна Пантелемонова.
Дуальність як універсальний принцип буття – це єдність протилежностей, що існують у взаємодії та рівновазі.
Ідея, закладена у цьому понятті, привабила та об’єднала двох художників – чоловіка та жінку, які пов’язані не лише мистецтвом, а й спільним життям. Вони вибудовують цікавий діалог між контрастами двох візуальних мов – поліхромією і монохромом, експресією і сконцентрованістю, чуттєвістю і розважливістю.
Інна Пантелемонова працює з яскравою, текстурною композицією, де світ наповнений кольором, рухом, емоціями, безпосереднім і захопливим відчуттям життя.
Павло Македонський використовує стриману кольорову палітру, виважену фактурність. Його символізм – від глибин історичних пластів та філософських роздумів.
Їх світи можуть здаватися протилежними, але разом вони формують єдине полотно людського досвіду, в якому сплелися спонтанність і усвідомленість, стихія і порядок, миттєвість і вічність. подробиці…
З 7 березня до 5 квітня у великій залі галереї Imagine Point триватиме виставка “ОСОБЛИВИЙ ПРОСТІР”
07.03 – 05.04.2025
ОСОБЛИВИЙ ПРОСТІР
Маріко Гельман
Олексій Ревіка
07.03 – 05.04.2025 в «Особливому просторі» експозиції у великій залі галереї Imagine Point свої роботи об’єднали Маріко Гельман та Олексій Ревіка.
Художників, кожен із яких має свою власну техніку та стилістику, власні теми та ідеї, власні реалії життя (Маріко Гельман наразі живе у Чехії, Олексій Ревіка – в Україні) споріднюють тривала дружба та перетини у візуальній мові. Вони працюють із фізичними формами – тим, що визначається як фігуратив, із простором, що оточує безпосередньо.
Їх мистецькій практиці властива серійність, що зумовлює глибоке занурення у тему, яка потребує тривалого дослідження: «Ми любимо глибоко забуритися в одну тему, і стояти там як нафтодобувна платформа, розбудовуючи, переробляючи, складаючи – до повного вичерпання ресурсу.
Це вдала стратегія, якщо метою є шлях за горизонт, а не блукання стрічкою Мебіуса. Ми свідомо ставимо певні кордони дослідження, одразу обмежуючи дослідницьку лакуну для більш щільного занурення та концентрації матеріалу», – Маріко Гельман.
«Розкриття теми не лише забезпечує повноту художнього висловлення, а й дозволяє сформувати власну технічну мову, знайти композиційне рішення, що інтуїтивно налаштовує на певний емоційний стан і сприяє розумінню твору», – Олексій Ревіка. подробиці…
Комментарии