Archive for: June 2024

З 15 до 30 червня у Галереї Portal 11 триватиме виставка Аглаї Ногіної «Архіпелаг»

UKR / ENG / RU

Галерея Portal 11 представляє персональну виставку Аглаї Ногіної «Архіпелаг»
за адресою Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

15.06.2024-30.06.2024

Персональна виставка Аглаї Ногіної «Архіпелаг»

Архіпелаг – група островів, об’єднана в єдине ціле завдяки їхньому близькому розташуванню.

15 - 30 червня у Галереї Portal 11 триватиме виставка Аглаї Ногіної «Архіпелаг»Аглая Ногіна про проект: “Останні півтора роки я опинилася далеко від близьких подруг, з якими я звикла проводити багато часу.
Цей проект присвячено жіночій дружбі, жіночності, жіночій силі і красі. Я працюю на межі перетину власних авторських текстів і техніки високого друку ксеролітографії (xerolitograpy), експериментуючи з результатами і не маючи ніяких внутрішніх обмежень щодо остаточного вигляду цього проекту.
Жіноча дружба для мене — це щось виняткове і дуже енергетичне. Саме поруч з жінками, яких я вважаю близькими мені по духу, з’являються сили і відновлюється ресурс. Цими словами я аж ніяк не применшую роль і важливість чоловіків у житті жінки, але, як казав Джордж Сантаяна: «Найсамотніша жінка у Всесвіті – не та, у якої немає чоловіка, а та, у якої немає кращої подруги.»

Анна Петрова (кураторка) про проект: “Метафору архіпелагу Аглая Ногіна використовує, щоб описати суть зв’язку між нею та її близькими друзями. За останні 2 роки війна (повномасштабне вторгнення), подібно до тектонічних рухів, розлучила їх і розкидала на різні частини світу, але внутрішня єдність подруг залишилася непорушною. Серія великоформатних портретів – розмірковування про жіночність, жіночу силу, внутрішню і зовнішню красу та потужну силу дружби.” подробиці…

З 14 червня до 13 липня у Галереї Imagine Point триватиме виставка Світлани Карунської та Володимира Гуріна “КРІЗЬ ЧАС”

UKR / ENG / RU

14 червня – 13 липня 2024 р.
КРІЗЬ ЧАС
Світлана Карунська
Володимир Гурін

Галерея Imagine Point представляє проєкт
Світлани Карунської та Володимира Гуріна КРІЗЬ ЧАС.
Проживаючи турбулентні часи, кожен із нас сьогодні намагається не втратити ґрунт під ногами, триматися.
З 14 червня до 13 липня у Галереї Imagine Point триватиме витавка Світлани Карунської та Володимира Гуріна "КРІЗЬ ЧАС"Для художника такою основою є мистецтво: навіть якщо він вимушено стає воїном, мистецтво світить у темряві, дає сенс.
Мистецтво — наше щасливе минуле і наше щемливе майбутнє.
Наша виставка — це спроба подивитися на себе з відстані часу, коли ми жили без війни, крізь час, коли ми отримали новий досвід та іншу реальність.
Тут є як довоєнні роботи, так і речі, створені вже у воєнні роки.
Володимир Гурін — живописець за фахом, Світлана Карунська — скульптор.
Проте їх об’єднує формальність мислення та нестримне прагнення експериментувати з ідеями та матеріалами.
В роботах обох авторів відчутна алюзія до часів авангарду в українському мистецтві, його дух.
Воїн на полі бою, Володимир Гурін проявляє кращі риси Воїна Духа у своїх творах, виконаних на межі скульптури та живопису. Гармонійне поєднання його об’єктів зі скульптурами в картоні із введенням кольорів Світлани Карунської створює дивовижну внутрішню єдність, плинність світів та їх перетікання. подробиці…

З 2 до 3 жовтня у Acco International триватиме головна галузева виставка України Security 2.0

Виставка-форум Security 2.0 – досконала платформа для пошуку нових клієнтів та підтримання бізнес-зв’язків з уже існуючими партнерами у сфері безпеки, зокрема:

  • Сучасні технології безпеки
  • Кібербезпека
  • Гуманітарне розмінування
  • Безпека інфраструктури
  • Споруди цивільного захисту
  • Цифрова безпека громад
  • Індивідуальний захист та домедична допомога

З 2 до 3 жовтня у Acco International триватиме виставка-форум Security 2.0Security 2.0 збирає представників влади, керівників державних та приватних підприємств, міжнародні компанії, асоціації та багато інших учасників. Протягом 28 років виставка стала майданчиком для зустрічей кваліфікованих спеціалістів галузі, де вони мають можливість обмінюватися досвідом, відвідувати демонстрації передових розробок і технологій. подробиці…

ТОП необычных коктейлей с виски

Рано или поздно даже самые удачные классические коктейли набивают оскомину. Вкус приедается и не приносит столько удовольствия, как раньше. Поэтому стоит попробовать новые сочетания и, возможно, найти среди них фаворитов. подробиці…