Archive for: May 2024

З 17 травня до 16 червня у Національному музеї «Київська картинна галерея» триватиме виставка Олексія Малих «Полювання з повітряним змієм»

UKR / ENG / RU

17.05 – 16.06.2024 у Національному музеї «Київська картинна галерея» за підтримки галереї сучасного мистецтва Imagine Point триватиме виставка Олексія Малих «Полювання з повітряним змієм».
Виставка названа за однойменним твором, написаним у 1992 році, і презентує погляд художника на свій живопис 90-х років ХХ століття. Роботи цього періоду були написані у майстерні в З 17 травня до 16 червня у Національному музеї «Київська картинна галерея» триватиме виставка Олексія Малих «Полювання з повітряним змієм»Карпатах, експонувалися у Німеччині і Франції, та сталося так, що в Києві їх майже ніхто не бачив. І зараз митець дивиться на них не в історичній перспективі, а крізь оптику сьогодення, з позицій своєї теперішньої творчості.
Це погляд на шлях, що триває. Це одкровення художника-спостерігача, мисливця, який дивиться вглиб, всередину себе, і одночасно – над собою, перетворюючи полювання на споглядання та фіксуючи все, що відбувається зовні.
Виставка дає можливість помітити, як із плином часу змінюються стосунки між художником та об’єктами спостереження: у нових роботах персонажі стають не істотами, а ландшафтами, фігуративні образи зводяться до графічних знаків-символів, сюжети оповідей про них звільняються від гострих алюзій та алегорій, а дійсність, що їх оточує, більш щільно вкладається на полотні, дереві або папері.
І ці зміни потребують вже іншої мистецької мови – нових форм, технік, матеріалів, колоритів. подробиці…

З 15 травня до 16 червня триватиме виставка “Деконструктивна жіночність” у галереї Vakulenko Art Consulting

UKR / ENG / RU

Деконструктивна жіночність: епатажна виставка українських мисткинь відкривається в центрі Києва
Галерея Vakulenko Art Consulting запрошує на непересічну мистецьку подію: в рамках однієї виставки поєднані роботи трьох представниць сучасного мистецтва – Влади Ралко, Ніни Мурашкіної З 15 травня до 16 червня триватиме виставка "Деконструктивна жіночність" у галереї Vakulenko Art Consultingта Інни Хасілевої. Роботи надані з приватних колекцій, тож побачити їх у відкритому доступі вдається нечасто.
Унікальність виставки – в тому, що її експозиція поєднує сильні, експресивні картини, створені жінками і про жінок. Це творчість на грані фола. Відвертість на грані естетики. Роботи, що розкривають жіночність по-новому. При цьому у кожої мисткині – свій неповторний стиль і творчий підхід.
Приходьте на виставку «Деконструктивна жіночність», щоб побачити жінку сильною та відвертою. Побачити її еротичною та самобутньою. Відкрийтеся творчості і об’єднайте глибинний дискурс свого несвідомого з тим, що зображено на картинах потужних українських мисткинь. подробиці…