Archive for: April 2024

12 квітня відкриття виставки «Простір фантазій» Анатолія Шматка у Національному музеї “Київська картинна галерея”

UKR / ENG / RU

Відкриття виставки наївного мистецтва Анатолія Шматка “Простір фантазій” у Національному музеї “Київська картинна галерея”

12 квітня о 17:00 – відкриття виставки «Простір фантазій» Анатолія Шматка! Ви зможете надихнутись світом «наївного» живопису митця та насолодитись яскравими барвами, вигадливими композиціями та сюжетами його робіт.
12 квітня відкриття виставки «Простір фантазій» Анатолія Шматка у Національному музеї “Київська картинна галерея” Наїв, як мистецький напрямок, виявився надзвичайно плідним в українському художньому просторі. Підживлюване глибокою народною культурою та отриманою свободою у самовираженні після проголошення незалежності України, «примітивне» мистецтво ХХІ ст. стає надзвичайно цікавим як для самих художників, мистецтвознавців, так і для широкого загалу. Яскравий індивідуалізм, щирість у художніх висловлюваннях, миттєва реакція на події навколишнього світу, вигадливість форм, сюжетів та кольорів – усе це приваблює кожного з нас у наїві. Такими характеристиками можна описати і творчість Анатолія Шматка.
Колір, форма, композиція картин митця завжди розповідають історію. У їхню атмосферу неможливо не поринути, адже в них, як у казках, фантазіях, снах, магічне мислення домінує над об’єктивною реальністю. Натхнений природою, Анатолій Шматок створює незабутні образи: яскраві звірі – часто коні або крокодили – які п’ють з одного озерця, рожеві слони, різнобарвні пейзажі та химерні натюрморти. Із персонажами його картин приємно було б поспілкуватися, а в мальоване середовище так і хочеться зануритись. Фантастичний простір творчості митця дійсно близький і «теплий» до свого глядача. подробиці…

12 квітня –11 травня у Галереї Imagine Point відбудеться виставка «Бо Ду Да Бо»: Олександра Богомаза і Андрія Дудченко

UKR / ENG / RU

12 квітня –11 травня 2024 р.
Бо Ду Да Бо
Олександр Богомаз
Андрій Дудченко

Галерея Imagine Point представляє творчий діалог двох художників,
виставку «Бо Ду Да Бо»: Олександр Богомаз і Андрій Дудченко.
12 квітня –11 травня у Галереї Imagine Point відбудеться виставка «Бо Ду Да Бо»: Олександра Богомаза і Андрія ДудченкоРеальність не має остаточного визначення, ми всі всередині страшної події, яка не досягає кінця.
На тлі трагедії, що відбувається кожного дня і заповнює весь ефір, художні рефлексії стають чимось майже марним, але ми знов намагаємося винайти дитяче слово «dada», поринути у світ бажаного підсвідомого, вхопитись за щось крихке і ніжне, можливо, щоби не з’їхати з глузду, щоб запобігти насильству та ненависті навколо та всередині себе.
Бо Ду Да Бо
– це випадковий набір літер, можливо, початок прізвищ, з яких починається імовірна історія особистостей
– це звуки, які можна продовжити, початок слів, які не можна вимовити: якщо спробувати, то, ймовірно, вийде щось на кшталт: Бо Духа Дає Бог,
– можливо, це поезія, ритм, який слід відчути та продовжити:
Бо Ду Да Бо
– це символи, якими затверджується життя, вода, вогонь, весна … подробиці…

30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України відбудеться Благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»

Благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»

Мистецтво на допомогу сім’ям загиблих захисників України

Запрошуємо підтримати сім’ї загиблих захисників України та взяти участь у благодійному аукціоні колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»!

30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України відбудеться Благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»Аукціон відбудеться 30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України (м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 11, метро «Театральна»).

Серед лотів аукціону картини відомих українських художників таких як Тетяна Яблонська, Сергій Шишко, Федір Манайло, Роман Сельський, Матвій Коган-Шац та багато інших. На аукціон також буде виставлена графіка 19-го сторіччя Ніколя Пуссена. Сучасний живопис представлятимуть роботи творчого подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових.

Особливістю аукціону є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від 1 грн., тому можливість взяти участь в акті благодійності зможуть не тільки колекціонери, але й пересічні українці, які бажають допомогти сім’ям тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни. подробиці…

У Музеї Однієї Вулиці триватиме виставковий проект скульптори Івана Кавалерідзе «Запорожець на коні»

UKR / ENG / RU

Музей Однієї Вулиці представляє незвичний виставковий проект, головним експонатом якого стала нещодавно віднайдена робота видатного українського скульптора Івана Кавалерідзе (1887-1978) «Запорожець на коні».
У Музеї Однієї Вулиці триватиме виставковий проект скульптори Івана Кавалерідзе «Запорожець на коні»На початку ХХ століття І. Кавалерідзе виконав декілька експресивних композицій з теракоти, у яких зобразив козаків і запорожців під час воєнних походів. Вони залишилися у його майстерні, що була у Київському оперному театрі та потрапили до співаків і акторів, поки автор перебував у Парижі.
За півстоліття вже зрілий майстер відтворив одну з тих робіт до своєї ювілейної виставки 1962 року, яка відбувалася у Спілці Художників України.
Там з нею трапилася детективна історія. Доглядачка залу відволіклася від споглядання і тоді невідомий чоловік непомітно зняв фігуру величного запорожця із п’єдесталу та, сховавши його в сумку, швиденько покинув приміщення. подробиці…

Бухгалтерські послуги в Києві: надійний фундамент для вашого бізнесу

У умовах постійно змінюваного бізнес-ландшафту Києва, де нові підприємства з’являються щодня, а конкуренція посилюється, важливість надійного бухгалтерського обслуговування не може бути переоцінена. Ця стаття підкреслює ключову роль, яку відіграють професійні бухгалтерські послуги у підтримці та розвитку бізнесу в столиці України. подробиці…