Archive for: April 2024

З 4 травня до 2 червня у Галереї Portal 11 триватиме персональна виставка Адаміни Шнайдер

UKR / ENG / RU

Галерея Portal 11 представляє персональну виставку Адаміни Шнайдер
за адресою Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

04.05.24-02.06.24

Персональна виставка Адаміни Шнайдер «Гравітація»
До цього часу, гравітація залишається однією з найзагадковіших сил у Всесвіті.
З 4 травня до 2 червня у Галереї Portal 11 триватиме персональна виставка Адаміни ШнайдерНайслабша та водночас найпрекрасніша, вона досі залишає більше питань, аніж відповідей.
Ми не знаємо ні як контролювати гравітацію, ні чому вона виникає.
Як любов – вона слабшає з відстанню. При її відсутності атрофуються м’язи людини, павуки плетуть кулясту павутину, а газовані напої стають смертельно небезпечними.
Від самого моменту зародження мистецтва, в ньому були присутні абстрактні образи. Від самого моменту зародження Всесвіту – в ньому присутня гравітація. Абстракція, ніби фундаментальна сила космосу, проникає мисленням вглиб предмета – від явища до сутності, та творить узагальнені образи дійсності, будучи ключовим моментом її пізнання. подробиці…

26 квітня – 25 травня у Галереї Imagine Point триватиме художня виставка Андрія Блудова та Олексія Сая

UKR / ENG / RU

26 квітня – 25 травня 2024 р.
MEETING POINT
Андрій Блудов
Олексій Сай

Галерея Imagine Point представляє проєкт Андрія Блудова та Олексія Сая
MEETING POINT.
Назва першої спільної виставки двох художників визначає унікальність та символічність події: місцем перетину творчих шляхів митців, їх «точкою зустрічі» стала саме галерея Imagine Point, «точка уяви».

26 квітня – 25травня у Галереї Imagine Point триватиме художня виставка Андрія Блудова та Олексія СаяДля експозиції Андрій Блудов запропонував живописні твори із проєкту «Урбаністика», розпочатого ще у 2018 р., в якому він «метафорично торкається теми простору, структури та лабіринту, в той же час пропонуючи аналогію бачення світу сучасною людиною, та звертається до теми трохи збитої, навіть заплутаної свідомості Homo sapiens».
Думка про те, «що людина достатньо відірвалася від природного світу, створивши власний уособлений простір буття», давно хвилює художника.
І він будує цей простір, своє уявне Місто, складене із «прямих ліній та кутів у різних перспективах» дивовижних штучних конструкцій — зафіксованих на полотні графічних креслень постмодерністської архітектури, що часом виглядають нереальними, футуристично-абсурдними.
І з цими експресивними, наповненими світлом та пульсаціями, яскраво -«божевільними» за колоритом живописними формами та структурами у певній точці найвищої напруги зустрічаються і перетинаються металеві об’єкти-інсталяції, «дими» Олексія Сая.
Над серією «Дими» Олексій Сай почав працювати близько десяти років тому, під час Майдану:
«Це — дими. подробиці…

Как сэкономить на покупке шин?

vBspKCeerNgVeRP8Wkz9VeuMbykPWs-QoO5AQe2vI-rjw6siGgG2MEZ9wQqaIdFRFE3sZl1mSihZpeY-2kP9ElYZ-b2ORcTHkJg80mxuYLWa4WH5MNUjSZx5T2NwPc2J0W3sltTf1M2pyl7ZG4ZO-g

Во времена, когда стоимость автомобильных аксессуаров и услуг стремительно растет, экономия на покупке покрышек обретает особую значимость для владельцев машин. На рынке представлен широкий ассортимент автопокрышек различных производителей, что позволяет потребителям выбирать продукцию, наилучшим образом соответствующую их потребностям и бюджету. подробиці…

Вибір ігристих вин: Фраголіно чи Ламбруско

Два відомі італійські ігристі вина часто заплутують покупців, адже обидва мають яскраво виражені фруктові смаки та однакові регіони виготовлені. Проте різниця між ними існує, навіть у різноманітності сортів. Тому варто краще розібратись, що пропонують італійські винороби. подробиці…

23-24 травня 2024 року у ВЦ АККО Інтернешнл відбудеться виставка Green Expo та Green Energy Forum

Виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави так і зі сторони бізнес спільноти, адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств, фінансових інституцій та міжнародних донорів, надасть можливість для розбудови економічного розвитку України, сприятиме створенню 23-24 травня 2024 року у ВЦ АККО Інтернешнл відбудеться виставка Green Expo та Green Energy Forumінвестиційного клімату країни та зростання добробуту громадян нашої держави.

Енергетичний сектор України у процесі відбудови потребує радикальних змін та повного втілення євроінтеграційних реформ.
Незважаючи на всі виклики та труднощі – ми плануємо майбутній розвиток та трансформацію енергосистеми України!

Ця трансформація передбачатиме стале забезпечення споживачів енергією, зменшення енергетичної бідності та підвищення енергетичної безпеки. Застосування інноваційних рішень та технологічних можливостей дозволить максимально інтегруватися до Європейського співтовариства на засадах сталого розвитку з урахуванням Європейського зеленого курсу. подробиці…

12 квітня відкриття виставки «Простір фантазій» Анатолія Шматка у Національному музеї “Київська картинна галерея”

UKR / ENG / RU

Відкриття виставки наївного мистецтва Анатолія Шматка “Простір фантазій” у Національному музеї “Київська картинна галерея”

12 квітня о 17:00 – відкриття виставки «Простір фантазій» Анатолія Шматка! Ви зможете надихнутись світом «наївного» живопису митця та насолодитись яскравими барвами, вигадливими композиціями та сюжетами його робіт.
12 квітня відкриття виставки «Простір фантазій» Анатолія Шматка у Національному музеї “Київська картинна галерея” Наїв, як мистецький напрямок, виявився надзвичайно плідним в українському художньому просторі. Підживлюване глибокою народною культурою та отриманою свободою у самовираженні після проголошення незалежності України, «примітивне» мистецтво ХХІ ст. стає надзвичайно цікавим як для самих художників, мистецтвознавців, так і для широкого загалу. Яскравий індивідуалізм, щирість у художніх висловлюваннях, миттєва реакція на події навколишнього світу, вигадливість форм, сюжетів та кольорів – усе це приваблює кожного з нас у наїві. Такими характеристиками можна описати і творчість Анатолія Шматка.
Колір, форма, композиція картин митця завжди розповідають історію. У їхню атмосферу неможливо не поринути, адже в них, як у казках, фантазіях, снах, магічне мислення домінує над об’єктивною реальністю. Натхнений природою, Анатолій Шматок створює незабутні образи: яскраві звірі – часто коні або крокодили – які п’ють з одного озерця, рожеві слони, різнобарвні пейзажі та химерні натюрморти. Із персонажами його картин приємно було б поспілкуватися, а в мальоване середовище так і хочеться зануритись. Фантастичний простір творчості митця дійсно близький і «теплий» до свого глядача. подробиці…

12 квітня –11 травня у Галереї Imagine Point відбудеться виставка «Бо Ду Да Бо»: Олександра Богомаза і Андрія Дудченко

UKR / ENG / RU

12 квітня –11 травня 2024 р.
Бо Ду Да Бо
Олександр Богомаз
Андрій Дудченко

Галерея Imagine Point представляє творчий діалог двох художників,
виставку «Бо Ду Да Бо»: Олександр Богомаз і Андрій Дудченко.
12 квітня –11 травня у Галереї Imagine Point відбудеться виставка «Бо Ду Да Бо»: Олександра Богомаза і Андрія ДудченкоРеальність не має остаточного визначення, ми всі всередині страшної події, яка не досягає кінця.
На тлі трагедії, що відбувається кожного дня і заповнює весь ефір, художні рефлексії стають чимось майже марним, але ми знов намагаємося винайти дитяче слово «dada», поринути у світ бажаного підсвідомого, вхопитись за щось крихке і ніжне, можливо, щоби не з’їхати з глузду, щоб запобігти насильству та ненависті навколо та всередині себе.
Бо Ду Да Бо
– це випадковий набір літер, можливо, початок прізвищ, з яких починається імовірна історія особистостей
– це звуки, які можна продовжити, початок слів, які не можна вимовити: якщо спробувати, то, ймовірно, вийде щось на кшталт: Бо Духа Дає Бог,
– можливо, це поезія, ритм, який слід відчути та продовжити:
Бо Ду Да Бо
– це символи, якими затверджується життя, вода, вогонь, весна … подробиці…

30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України відбудеться Благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»

Благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»

Мистецтво на допомогу сім’ям загиблих захисників України

Запрошуємо підтримати сім’ї загиблих захисників України та взяти участь у благодійному аукціоні колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»!

30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України відбудеться Благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»Аукціон відбудеться 30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України (м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 11, метро «Театральна»).

Серед лотів аукціону картини відомих українських художників таких як Тетяна Яблонська, Сергій Шишко, Федір Манайло, Роман Сельський, Матвій Коган-Шац та багато інших. На аукціон також буде виставлена графіка 19-го сторіччя Ніколя Пуссена. Сучасний живопис представлятимуть роботи творчого подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових.

Особливістю аукціону є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від 1 грн., тому можливість взяти участь в акті благодійності зможуть не тільки колекціонери, але й пересічні українці, які бажають допомогти сім’ям тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни. подробиці…

У Музеї Однієї Вулиці триватиме виставковий проект скульптори Івана Кавалерідзе «Запорожець на коні»

UKR / ENG / RU

Музей Однієї Вулиці представляє незвичний виставковий проект, головним експонатом якого стала нещодавно віднайдена робота видатного українського скульптора Івана Кавалерідзе (1887-1978) «Запорожець на коні».
У Музеї Однієї Вулиці триватиме виставковий проект скульптори Івана Кавалерідзе «Запорожець на коні»На початку ХХ століття І. Кавалерідзе виконав декілька експресивних композицій з теракоти, у яких зобразив козаків і запорожців під час воєнних походів. Вони залишилися у його майстерні, що була у Київському оперному театрі та потрапили до співаків і акторів, поки автор перебував у Парижі.
За півстоліття вже зрілий майстер відтворив одну з тих робіт до своєї ювілейної виставки 1962 року, яка відбувалася у Спілці Художників України.
Там з нею трапилася детективна історія. Доглядачка залу відволіклася від споглядання і тоді невідомий чоловік непомітно зняв фігуру величного запорожця із п’єдесталу та, сховавши його в сумку, швиденько покинув приміщення. подробиці…