Archive for: February 2024

З 23 лютого у Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить соціальний проєкт «Сталеві духом»

UKR / ENG / RU

З 23 лютого у Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить соціальний проєкт «Сталеві духом». Фотовиставка є вираженням шани бійцям, це розповідь про залізну волю наших хлопців – поранених та тих, що перебувають на реабілітації. Метою проєкту є збір коштів на закупівлю ліків від фантомних болів.

Вхід безкоштовний.

З 23 лютого у Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить соціальний проєкт «Сталеві духом»Перегляд виставки не рекомендований неповнолітнім та особам зі слабкою психікою!

«Сталеві духом» – це спільний проєкт Київської Школи Фотографії та Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, створений за підтримки грантової програми Urban Space 100.

Автор – засновник і викладач Київської Школи Фотографії, Костянтин Сова.

Київська Школа Фотографії – перша і найбільша фотошкола в Україні. У ній почали професійно навчати фотографії ще в 2000 році. Наразі викладачі фотошколи працюють заради перемоги, щоби підтримати українців у складний час.

«Участь у проєкті “Сталеві духом” – це насамперед бажання віддати шану бійцям та полегшити біль від ран війни», – пояснює автор фотопроєкту. подробиці…

З 16 лютого до 16 березня у великій залі галереї Imagine Point триватиме груповий проєкт “Сплутані звивини”

UKR / ENG / RU

Сплутані звивини
16 лютого – 16 березня 2024 р.
груповий проєкт

16 лютого – 16 березня у великій залі галереї Imagine Point триватиме груповий проєкт “Сплутані звивини”, куратором якого став неординарний та яскравий Олександр Ляпін.
Разом із художником та куратором Олексієм Малих вони об’єднали в експозиції твори як вже добре відомих професійних митців, так і справжніх представників ар брют, чиї імена ще мало З 16 лютого до 16 березня у великій залі галереї Imagine Point триватиме груповий проєкт "Сплутані звивини"відомі широкому загалу, проте, безперечно, заслуговують на увагу.
Олександр Ляпін визначає ідею проєкту так:
“Сплуталися звивини. Мозок закипає. Війна змішала все: творчі задуми, долі, почуття. Художники напружено вдивляються у світ і бачать хаос, розруху, нерозуміння, смерть, відчайдушну боротьбу за країну, свободу, життя.
Мистецтво сходить зі звичайних стежок, з’являються нові форми самовираження.
Виставка, яку ми представляємо, є подією, що об’єднує дві крайнощі: ар брют та професійне мистецтво. Злиття цих різних підходів, цих різних проявів майстерності дає нам неочікуваний результат.
Ми хочемо показати, що мистецтво може бути вільним від обмежень, стереотипів та забобонів. Ми стрибаємо за межі, ігноруючи встановлені норми. Ми не прагнемо створювати красиві картинки; ми прагнемо передати енергію, силу, божеВільність вільного мистецтва”. подробиці…

З 17 лютого до 24 березня у Галереї Portal 11 відбудеться виставка творів Сергія Колоса

UKR / ENG / RU

Галерея Portal 11 представляє виставку творів Сергія Колоса
за адресою Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

17.02.24-24.03.24

Виставка творів Сергія Колоса
Галерея Portal 11 представляє виставку бойчукіста Сергія Колоса.
Сергій Колос – яскравий представник українського модернізму, а разом із тим – один із тієї плеяди, що зробила ідейно-художній метод бойчукізму культурним феноменом своєї доби. Як З 17 лютого до 24 березня у Галереї Portal 11 відбудеться виставка творів Сергія Колосамитець, майстерно працював із олійним і акварельним живописом, графікою, ткацтвом, килимарством тощо. Він також володів енциклопедичними знаннями у сфері українського та світового мистецтва. У його наукових працях глибоко розкриті історія та регіональне зонування українського текстилю, розібрані типології орнаментів, технології виробництва і безліч інших художніх особливостей. подробиці…

З 15 до 17 жовтня у МВЦ відбудеться Спеціалізована експозиція Villa & Leisure Expo

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ

Спеціалізована експозиція Villa & Leisure Expo
Геологія, геодезія, топозйомка приватного землеволодіння
Юридичні та рієлторські послуги
З 15 до 17 жовтня у МВЦ відбудеться Спеціалізована експозиція Villa & Leisure ExpoПроектування та будівництво заміських будинків та присадибних будівель:
– бані, сауни, хамама, spa-комплекса
– зони барбекю
– зимового саду, оранжереї, теплиці
– вольєра, пташника, хліва, шедів
Реставрація, реконструкція приватних будинків
Інженерні комунікації у приватному будинку (проектування, монтаж, матеріали та обладнання)
Профільні системи (світлопрозорі та вентильовані фасади, вітражі, суцільноскляні перегородки)
Енергозберігаючі технології у заміському будівництві, «Екодім»
Системи пожежної безпеки та охорони приватного будинку, «Розумний будинок»
Вікна, сонцезахисні технології
Сходи
Двері подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться 14-та Міжнародна спеціалізована виставка “ДорТехЕкспо”

ТЕМАТИКА ВИСТАВКИ
– МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ, СПЕЦТЕХНІКА ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І УТРИМАННЯ ДОРІГ І МОСТІВ
– ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА, РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ, МОСТІВ, ЕСТАКАД, ТУНЕЛІВ ТОЩО. ДОПОМІЖНЕ ВИРОБНИЦТВО
З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться 14-та Міжнародна спеціалізована виставка "ДорТехЕксо" – БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ. ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ СТАНУ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ
– МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ АВТОДОРІГ
– ПАРКОВКИ
– ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ У ДОРОЖНЬОМУ БУДІВНИЦТВІ
– ДОРОЖНЄ ОСВІТЛЕННЯ. ОСВІТЛЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ Й МЕХАНІЗМИ
– ПРИДОРОЖНІЙ СЕРВІС. ОБЛАШТУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
– ЛІЗИНГОВІ ПОСЛУГИ, ОРЕНДА ДОРОЖНЬОБУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, СПЕЦТЕХНІКИ подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться спеціалізована експозиція Post & Delivery Expo Ua

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
Служби поштової доставки
– Кур’єрська доставка
– Експрес-доставка
– Спільні закупки
Електронна комерція
– Мобільна комерція
З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться спеціалізована експозиція Post &  Delivery Expo Ua- Транскордонна електронна комерція
– Програмне забезпечення, платіжні системи
Облаштування поштових відділень
Складська техніка, конвеєрні системи
Технологія сортування та обробки відправлень
Зважування та визначення розмірів посилок
Пакування, комплектація замовлень
– Cпоживча упаковка
– Промислова упаковка
– Пакування небезпечного вантажу подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться виставка нафтогазової галузі «НАФТОГАЗЕКСПО – 2024»

Головна мета заходу – сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.
Виставка «НАФТОГАЗЕКСПО – 2024» – це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової галузі. Учасники, що представляють весь спектр своєї продукції, та відвідувачі, що мають за мету З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться виставка нафтогазової галузі «НАФТОГАЗЕКСПО - 2024»вирішення своїх виробничих задач, отримують необмежені можливості до взаємодії та комунікації, що сприяє розширенню бізнесу обох сторін. Іншою перевагою участі у виставці є підтримання контакту з постійними клієнтами та інтерес не тільки цільової групи відвідувачів, а й ЗМІ, державних структур.
Учасники виставки: вітчизняні та іноземні виробники і постачальники нафтогазового обладнання і технологій, нафто- і газосервісні компанії, інжинірингові підприємства, науководослідні організації та інші компанії, що працюють у галузі.
Цільова аудиторія заходу: керівники та технічні спеціалісти державних і приватних нафто- і газодобувних компаній, підприємств, які займаються розвідкою і будівництвом родовищ, транспортуванням, переробкою, зберіганням, розподілом нафти і газу, представники профільних державних установ, наукових і громадських організацій та багато інших. подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувній галузі Mining & Minerals Expo

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об’ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і світі. У гірничодобувній галузі України, за даними Державної служби геології та надр України, працює понад дві тисячі видобувних та переробних підприємств.

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувній галузі Mining & Minerals ExpoВ той же час, велика частина розвіданих запасів залишаються промислово неосвоєними, по деяким ресурсам цей показник сягає 60%, що становить значний потенціал розвитку гірничої галузі і економічного розвитку країни в цілому. Сприяти реалізації цього потенціалу покликано проведення VIII Міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об’ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції. подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка будівельної промисловості «ЄвроБудЕкспо-2024»

Міжнародна спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2024» – це єдиний інформаційний простір для спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка будівельної промисловості «ЄвроБудЕкспо-2024» самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.
«ЄвроБудЕкспо-2024» – це передтендерна площадка для огляду та оцінки товарів і послуг, що експонуються державними структурами із закупівлі, а також організаціями, що займаються забезпеченням будівельних об’єктів сировиною, матеріалами, обладнанням, технікою. Ця професійна подія є чудовою нагодою для національних та міжнародних компаній позиціонувати себе на українському будівельному ринку, проаналізувати конкурентоспроможність своєї продукції, знайти нових партнерів, дійти комерційної згоди, ознайомитись з передовими досягненнями сучасних технологій будівництва. подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості»

Нові можливості для інноваційного розвитку української енергетики демонструє Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Свою історію виставка розпочала в 2003 році, коли в Києві проходила Виконавча асамблея Всесвітньої енергетичної ради, зібравши в МВЦ 344 делегати з 65 країн світу.
З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості»Сьогодні виставка має статус найбільшої галузевої події, головного місця зустрічі інженерної та енергетичної еліти і всього професійного співтовариства України та інших країн світу. Щорічно Міжнародний виставковий центр приймає численну професійну аудиторію: керівників енергогенеруючих, електромережних, енергопостачальних компаній, провідних виробників високотехнологічної продукції, вчених, експертів, фахівців підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об’єктів, фінансистів та інвесторів.
У 2024 році в одному кластері з виставками «Енергетика в промисловості» та «Electro Install» будуть проходити виставки EcoEnergy Expo, EComps+DigiTec. подробиці…