Archive for: January 2024

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2024

Всі дороги водного сектору ведуть до AQUA UKRAINE!
Організатор:
– ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
За підтримки:
– Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України
– Державного агентства водних ресурсів України
– Асоціації малих міст України
З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE - 2024AQUA UKRAINE – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.
Протягом 20ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження. Саме тому форум входить до списку стратегічно важливих і вагомих заходів, обов’язкових для участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій. подробиці…

З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка AGROMACHINERY EXPO

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ
НОВА ТА КОМІСІЙНА СІЛЬГОСПТЕХНІКА:
⦁ Багатофункціональна техніка
⦁ Колісні, гусеничні трактори, самохідні шасі
⦁ Машини для обробки ґрунту
⦁ Машини для посіву зернових, зернобобових, овочевих та технічних культур
З 15 по 17 жовтня у МВЦ відбудеться виставка AGROMACHINERY EXPO⦁ Машини для внесення органічних та мінеральних добрив
⦁ Техніка для збирання овочів, фруктів та ягід
⦁ Техніка для садівництва та виноградарства
⦁ Зберігання та транспортування сільськогосподарської продукції
⦁ Технічний сервіс сільськогосподарської техніки
⦁ Машини для хімічного захисту рослин
⦁ Машини для заготівлі кормів
⦁ Машини для збирання зернових, овочевих та технічних культур подробиці…

З 28 по 30 травня у МВЦ відбудеться Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
З 28 по 30 травня у МВЦ відбудеться Міжнародний промисловий форумМіжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науковопрактичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги. подробиці…

З 28 по 30 травня у МВЦ відбудеться XV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA  2024

З 28 по 30 травня 2024 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA  2024.
Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки  це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного З 28 по 30 травня у МВЦ відбудеться XV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA  2024розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.
Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого  надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.
Plast Expo UA  це єдина в Україні виставка, що об’єднує навколо себе фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. У період адаптації українського ринку до вимог ЄС, Plast Expo Ua дає можливість усім, хто стоїть біля витоків створення нового виробництва, часткової модернізації або глобального оновлення діючих заводів і компаній, зорієнтуватися у різноманітті товарів, марок і технологій, що пропонуються на нашому ринку: все найкраще можна буде побачити в роботі на експозиції Plast Expo UA. подробиці…

З 28 по 30 травня у МВЦ відбудеться VII Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2024

З 28 по 30 травня 2024 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться VII Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2024.
Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного З 28 по 30 травня у МВЦ відбудеться VII Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D - 2024розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.
Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.
Addit EXPO 3D – це виставка для тих, хто йде в ногу з часом, хто відкрив для себе простори технологій XXI століття, які найбільш динамічно розвиваються, хто усвідомлює, що третя промислова революція починається на наших очах.
Головне завдання організаторів виставки – надати можливість кожному клієнту максимально розкрити свій потенціал, заявити про свої досягнення на всю Україну, звірити свої передчуття щодо перспектив розвитку галузі з кращими світовими брендами, адаптованими, при цьому, під наш вітчизняний ринок, його потреби і можливості. подробиці…

З 2 лютого до 2 березня у галереї Imagine Point відбудеться виставка Богдани Чілікіна та Антона Тарасюка «Просто Ми»

UKR / ENG / RU

ПРОСТО МИ
2 лютого – 2 березня 2024 р.
Богдана Чілікіна, Антон Тарасюк

Галерея Imagine Point представляє творчий діалог двох художників,
виставку «Просто Ми»: Богдана Чілікіна і Антон Тарасюк.
З 2 лютого до 2 березня у галереї Imagine Point відбудеться виставка Богдана Чілікіна та Антона Тарасюка «Просто Ми»Війна, втома, непевність породжують непорозуміння між людьми та розділення, яке від незгоди у певних поглядах може миттєво перерости у конфлікти та образи, від тріщини до прірви.
Та у нас завжди є вибір: шукати відмінне, або те, що нас об’єднує, руйнувати стосунки, або зцілювати. Головне – це бажання знайти спільну мову між тими, хто на війні і в тилу, тими, хто поїхав і хто залишився, тими, хто думає так чи інакше, прокласти місточок між нами, людьми.
Богдана Чілікіна – художниця, яка живе і працює в Києві. Своїми роботами вона розповідає щиру власну історію у нібито тиловому місті під час повномасштабного вторгнення, з повітряними тривогами, переживаннями за близьких і за власне життя, і одночасно, з надією, зайняттям улюбленою творчістю, спілкуванням із близькими по духу. «Я намагаюся своїм живописом протиставити світло війні. Тобто щоб темрява не з’їла мене, не завжди виходить, іноді з’являються роботи трагічні, але свідомо я малюю не війну, кольори – це така боротьба з сьогоденням», – розповідає Богдана про свої роботи. подробиці…

У Києві з 23 січня відбудеться виставка українського митця вірменського походження Бориса Єґіазаряна «Гранат. З рубінів і перлів», присвячена Сергію Параджанову

UKR / ENG / RU

У Києві відбудеться виставка українського митця вірменського походження Бориса Єґіазаряна «Гранат. З рубінів і перлів», присвячена Сергію Параджанову.
«Гранат. З рубінів і перлів» – виставка сучасного українського художника Бориса Єґіазаряна, яка є не тільки ретроспективою художника, а й одою поєднанню культур в одній душі – У Києві з 23 січня відбудеться виставка українського митця вірменського походження Бориса Єґіазаряна «Гранат. З рубінів і перлів», присвячена Сергію Параджановувірменської та української. Виставка проходить з 23-го січня у Національному музеї «Київська картинна галерея».
Виставку Борис Єґіазарян присвячує вірменсько-українському режисеру – Сергію Параджанову. «Я помщусь світу любовʼю» – відомий його вислів, який несподівано став відображенням творчості Бориса Єгіазаряна – живописця, портретиста, графіка, колажиста, художника-революціонера, як його називають, та просто митця, на чию долю припали не одна перепона, проте щодня він дарує любов через свої твори. подробиці…

З 25 січня до 25 лютого у галереї Vakulenko Art Consulting триватиме виставка сучасних українських художників Володимира Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом»

UKR / ENG / RU

Vakulenko Art Consulting представляє виставку сучасних українських художників Володимира Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом»

Виставка проходитиме у галереї Vakulenko Art Consulting за адресою м. Київ, вул. Костьольна, 9, і триватиме з 25 січня по 25 лютого 2024 року.

З 25 січня до 25 лютого у галереї Vakulenko Art Consulting триватиме виставка сучасних українських художників Володимира Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом»Експозицію виставки Володимира Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом» складають понад 25 робіт, пов’язаних темою світла – видимого і невидимого, проявленого і внутрішнього. Світла, що підтримує і приваблює.

«За світлом» – спільний проєкт сімейної пари Володимира та Людмили, що багато років створюють картини у співавторстві, передаючи на полотнах спільні історії, спільні емоції, та поєднуючи свої авторські фундаментальні техніки для написання дійсно визначних робіт.

Проєкт має за мету дослідити український феномен світла-духу. Він поєднав роботи, створені протягом 2023 року – року, коли темрява стала фізично осяжною, а світло отримало свою нову ціну і нове значення. подробиці…

29 лютого – 2 березня в МВЦ відбудеться 21-ша виставка екотоварів ECO-Expo

UKR / ENG / RU

21-ша виставка екотоварів ECO-Expo
29 лютого – 2 березня 2024 року
Міжнародний виставковий центр, Київ

Виставка творчості та креативного хобі ECO-Expo!
Ласкаво запрошуємо на захоплюючу виставку екотоварів, де кожен крок спрямований на шлях збереження навколишнього середовища! Відкрийте для себе унікальні екологічно чисті вироби 29 лютого - 2 березня в МВЦ відбудеться 21-ша виставка екотоварів ECO-Expoвід передових компаній, що дбають про наше середовище.
Ми пропонуємо великий спектр екологічно чистих продуктів харчування, товари для дому, продукція для дітей і дорослих, біомедичні препарати, натуральну органічну косметику, екотовари для здоров’я та господарства і багато іншого
Приходьте та долучайтеся до руху екологічно свідомих виборів – майбутнє починається з нас!
29 лютого-2 березня у МВЦ на метро Лівобережній, Броварський проспект 15, Київ.
www.eco-expo.com.ua
Час роботи:
29 лютого – 10:00-19:00
1 березня – 10:00-19:00
2 березня – 10:00-18:00 подробиці…

З 29 лютого до 2 березня в МВЦ відбудеться 36-та виставка творчості та креативного хобі HANDMADE-Expo

UKR / ENG / RU

36-та виставка HANDMADE-Expo, 29 лютого – 2 березня 2024, Міжнародний виставковий центр, Київ
Виставка творчості та креативного хобі HANDMADE-Expo!

З 29 лютого до 2 березня в МВЦ відбудеться 36-та виставка творчості та креативного хобі HANDMADE-ExpoЗапрошуємо всіх любителів творчості та рукоділля на захоплюючу виставку, де представлені найкращі компанії з товарами для рукоділля та талановиті майстри з усієї України. Пориньте у світ неповторних виробів, виготовлених з любов’ю та ретельністю, а також відкрийте для себе нові можливості для творчості.
На виставці HANDMADE-Expo Вас очікують:

• товари для рукоділля та хобі
• тканина та фурнітура
• матеріали для дитячої творчості, іграшки
• алея дизайнерів
• оригінальний декор для дому
• авторські роботи майстрів
• етноодяг, аксесуари
• подарунки ручної роботи
• майстер-класи для дітей і дорослих подробиці…