Archive for: November 2023

З 24 листопада до 24 грудня у Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить виставка «Зʼїж мене» Світлани Карунської

UKR / ENG / RU

Відкриття скульптурного проєкту «Зʼїж мене» Світлани Карунської у Національному музеї «Київська картинна галерея»

24 листопада о 17:00 відбудеться відкриття виставки «З’їж мене» Світлани Карунської! Креативні скульптурні та графічні твори мисткині дадуть вам можливість порозмірковувати над філософськими питаннями буття та в той же час вразять своєю різноманітністю та своєрідністю.

З 24 листопада до 24 грудня у Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить виставка «Зʼїж мене» Світлани КарунськоїМосковіє! Мене ти пожирала,
як вішала моїх дочок, синів
і як залізо, хліб та вугіль крала…
О, як твій дух осатанів!
Ти думала — тобою весь з’їдаюсь —
та, подавившись, падаєш в траву…
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу. подробиці…

З 1 до 28 грудня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка Юрія Ваткіна «Резонанс простору: коли природа спілкується з душею»

UKR / ENG / RU

Відкриття нового виставкового проєкту «Резонанс простору: коли природа спілкується з душею» у Національному музеї «Київська картинна галерея»

Відвідайте 1 грудня відкриття виставки «Резонанс простору: коли природа спілкується з душею» Юрія Ваткіна! Познайомтесь із творчістю митця, картини якого є діалогом між природою та метушнею міського життя.
З 1 до 28 грудня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка Юрія Ваткіна «Резонанс простору: коли природа спілкується з душею»В універсальності природи лежать глибокі, архетипні форми відчуття та сприйняття. Митець, майстерно переплітаючи абстрактне і конкретне, розкриває міфологію нашого існування. Його полотна є діалогом між дикою природою та метушнею міського життя, що передає болі реального світу.
Насичені тони сільського пейзажу нагадують про незламний зв’язок людини з природою. Вони розповідають історії про те, як ми корінням проникаємо в глибини землі або вітром шукаємо гармонії в небі. На контрасті абстрактні форми та міські пейзажі відкривають нам світ постійної зміни, де стабільність ілюзорна. Вони є відображенням пошуку гармонії в динаміці сучасного життя, де горизонти можуть раптово змінитися, а місце людини у світі постійно переоцінюється.
Екзотика в його творчості – це не просто відображення далеких країв. Це запрошення в глибини людської психіки, де екзотичні фестивалі стають метафорами жаги до знань, до відкриття невідомого в собі. подробиці…

З 2 грудня 2023 до 17 січня 2024 у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка Ганни Криволап «Пульс любови»

UKR / ENG / RU

Відкриття чуттєвого проєкту «Пульс любови» Ганни Криволап у Національному музеї «Київська картинна галерея»

2 грудня 2023 року о 16:00 у залах Національного музею «Київська картинна галерея» відбудеться відкриття виставки живописних творів Ганни Криволап «Пульс любови».
В експозиції представлені фрагменти двох циклів «Стрічки» та «Воїни», що несподівано природно зійшлися в одному художньому проєкті, логічно об’єднавшись у цілісну експозицію.
З 2 грудня 2023 до 17 січня 2024 у Національному музеї «Київська картинна галерея»  відбудеться виставка Ганни Криволап «Пульс любови»Назва навіяна поетичним образом українського поета-шістдесятника Миколи Вінграновського, який «…по Вітчизні …вивірив пульс любови». Художниця ж своєю творчістю прагне синхронізувати й вивірити власний серцевий ритм й любов до Батьківщини з воїнами, захисниками України.
Ганна Криволап представляє низку портретів, які ніхто не замовляв і не просив. Замовником виступає серце художниці – її горіння і бажання висловити й візуалізувати навалу почуттів, думок та вдячності; прагнення увічнити звитягу українців, персоналізуючи цей подвиг. І, водночас, підтримати їх, наповнюючи власною творчістю культурний простір України, аби не ставав пусткою. Бо ж захищають не лише землю, а народ і його глибоку культуру. Більшість портретованих воїнів — люди мистецтва — друзі, ті, хто боронять нас, даючи можливість творити колегам. Серед них український співак і шоумен Сашко Положинський, актор і режисер кримськотатарського походження Ахтем Саїтаблаєв, актор Олександр Печериця, співачка Анастасія Шевченко, артист балету Олександр Шаповал, а ще журналістка, письменниця, депутат, командир підрозділу Тетяна Чорновол… подробиці…

З 24 листопада до 2 грудня у малій залі галереї сучасного мистецтва Imagine Point відкриється виставка «Наш Час»

UKR / ENG / RU

«НАШ ЧАС»
(30 років арт-об’єднанню «Сквот на вулиці Олегівська», Київ)
24 листопада – 2 грудня 2023
Анатолій Варваров, Ігор Коновалов, Сергій Корнієвський, Володимир
Падун, Людмила Роздобудько-Падун, Ед Потапенков
З 24 листопада до 2 грудня у малій залі галереї сучасного мистецтва Imagine Point відкриється виставка «Наш Час»Група художників-земляків, об’єднаних навчанням у
Дніпропетровському художньому училищі та Національній Академії
мистецтв (НАОМА) презентують одне з найцікавіших явищ українського
мистецтва сьогодення – арт-об’єднання «Сквот на вулиці Олегівська».
Група пройшла творчий шлях від першої «тихої» виставки «Грудень»
1993 р. до яскравих та масштабних публічних проєктів початку ХХІ
століття. подробиці…

24-26 листопада у Будинку Природи відбудеться виставка фіалок “Оскамитова осінь”

UKR / ENG / RU

Запрошуємо киян та гостей міста на виставку фіалок клубу “Оксамит”, яка відбудеться 24-26 листопада!
Подаруйте собі трішки теплого осіннього настрою в приємній квітковій атмосфері!
24-26 листопада у Будинку Природи відбудеться виставка фіалок "Оскамитова осінь"Для досвідчених колекціонерів учасники виставки готують показати сорти сенполій селекції останніх років. Початківців в цій справі ми з радістю проконсультуємо щодо будь-яких питань по вирощуванню фіалок. На виставці окрім фіалок буде представлений широкий вибір супутніх товарів для їх вирощування: професійні грунти, добрива, інсектициди, горщики та інше.
Традиційно маємо дитячий куточок для малювання, тож чекаємо вас всією родиною!
Всіх відвідувачів виставки пригощаємо кавою та чаєм☕️!
Виставка працюватиме з 11:00 до 18:00 (неділя до 17:00)
Місце проведення: Будинок Природи, вул.Рогнідинська, 3 (метро Палац Спорту). Вхід з двору.
Вартість вхідного квитка в Будинок Природи – 50 грн (пільговий 30 грн). подробиці…

З 16 листопада до 9 грудня у галереї Image Point відбудеться виставка Поліни Щербини та Світлани Аграновської “ЗЛАМ”

UKR / ENG / RU

ЗЛАМ
16.11–9.12.2023
Поліна Щербина, Світлана Аграновська
Злам – це розрив у часі. З одного боку, він є паузою, різкою зупинкою зростання та розвитку, після якої інколи можливе відновлення, але вже в іншій, зміненій формі. Водночас злам це травма, З 16 листопада до 9 грудня у галереї Image Point відбудеться виставка Поліни Щербини та Світлани Аграновської "ЗЛАМ"яку доводилось переживати нашим пращурам, а сьогодні доводиться переживати нам.
Поліна Щербина та Світлана Аграновська вибудовують діалог з воєнним часом, використовуючи образ дерева, як можливість відверто говорити про тіло, його рани, вразливість та біль. Це тіло, яке містить в собі крихкість світу і разом з тим надію на зцілення, яку дерево, як символ, безпосередньо в собі несе. Однак травма не може пройти непоміченою і навіть загоєна кінцівка буде частиною тіла, що змінилось і до цих змін доведеться пристосовуватись.

Час також є важливою темою, крізь яку розкривається образ дерева. Час буквально присутній у всій його довжині, від верхівки до коренів. подробиці…