Archive for: October 2023

З 31 жовтня до 29 листопада в Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка «Літопис сьогодення» Анатолія Варварова

UKR / ENG / RU

Відкриття особистого проєкту «Літопис сьогодення» Анатолія Варварова в Національному музеї «Київська картинна галерея»

31 жовтня о 17:00 – відкриття особистого проєкту «Літопис сьогодення» Анатолія Варварова! Завітайте до Національного музею «Київська картинна галерея», щоб оглянути правдиві, щирі, сповнені сподівань із нотками суму твори митця, в яких він наче в щоденник занотовує воєнну дійсність.

З 31 жовтня до 29 листопада в Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка «Літопис сьогодення» Анатолія ВарвароваМистецтво не може стояти осторонь світових катаклізмів. Воно вповні живе лише відображуючи те, що турбує людство, окремі нації та народи, кожну людину. Тож природньо, що справжній український митець уже більше року не може оминути тему трагічної воєнної дійсності.

Анатолій Варваров поставив собі завдання створити справжній «літопис сьогодення», показати як змінилось його власне життя і буття нашої країни. Його творчість лірична, сповнена сподівань із нотками суму та все ж насичена непереборною вірою в Перемогу. Кожна його робота – окрема сторінка у хроніці війни; кожне переживання, кожен порух душі закарбовані у творчості. Саме тому скрупульозність митця і правдивий характер його робіт дозволяють нам назвати його літописцем української сучасності. подробиці…

З 4 листопада до 17 грудня у Галереї Portal 11 відбудеться виставку гобеленів «Музика кольору» Ганни Забудської на основі живопису Івана Турецького

UKR / ENG / RU

Галерея Portal 11 представляє виставку гобеленів «Музика кольору» Ганни Забудської на основі живопису Івана Турецького
за адресою Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

04.11.23-17.12.23

З 4 листопада до 17 грудня у Галереї Portal 11 відбудеться виставку гобеленів «Музика кольору» Ганни Забудської на основі живопису Івана Турецького«Музика кольору»
Галерея Portal 11 представляє мистецький проект “Музика кольору” зі створення художницею Ганною Забудською серії гобеленів на основі живописних полотен знаного українського художника Івана Турецького.
Ідея цього проєкту з’явилась після відвідування масштабної виставки гобеленів в Афінах в січні 2020 року. Наша мета – показати гобелен як вияв високого мистецтва, а також розкрити нові можливості кубофутуристичного живопису. Амбітний план включав симбіоз сучасного живопису та традиційної ткацької техніки. Задум вимагає поєднання техніки двох художників у нову форму візуальної мови. Кожен твір створювався тривалий час – від трьох місяців до декількох років.
Нам пощастило залучити в проєкт надзвичайно талановитих і фахових художників, які досягли високого рівня у своїй творчості. Іван Турецький і Ганна Забудська – прекрасні експериментатори, колаборація яких дозволила створити унікальну колекцію гобеленів.
Галерея Portal 11 – ініціатор та організатор проєкту. подробиці…

З 27 до 29 жовтня у Будинку Природи відбудеться виставка фіалок “Осінній бал”

UKR / ENG / RU

Запрошуємо киян та гостей міста 27-29 жовтня відвідати нашу виставку фіалок “Осінній бал”! Подаруйте собі трішки теплого осіннього настрою в приємній квітковій атмосфері!
Учасники виставки готують показати сорти сенполій селекції останніх років, а також з радістю проконсультують щодо будь-яких питань по їх вирощуванню.

З 27 до 29 жовтня у Будинку Природи відбудеться виставка фіалок "Осінній бал"На виставці ви зможете придбати як посадковий матеріал сенполій для самостійного вирощування, так і готову квітучу фіалку!
Традиційно маємо дитячий куточок для малювання, тож чекаємо вас всією родиною!
Всіх відвідувачів виставки пригощаємо кавою та чаєм☕️!
Виставка працюватиме з 11:00 до 18:00 (неділя до 17:00)
Місце проведення: Будинок Природи, вул.Рогнідинська, 3 (метро Палац Спорту). Вхід з двору.
Вартість вхідного квитка в Будинок Природи – 50 грн (пільговий 30 грн) подробиці…

З 14 жовтня до 11 листопада у Галереї сучасного мистецтва Imagine Point відбудеться виставка «За світлом»

UKR / ENG / RU

«За світлом»

Людмила Роздобудько-Падун, Володимир Падун

2023, 14 жовтня – 11 листопада

Проект «За світлом» є мистецьким пізнанням українського феномену світла-духу та його надзвичайної сили в умовах війни та важких випробувань. За допомогою живописних образів, аудіо- та відео- рядів автори досліджують стан відчаю, страху, але одночасно небаченої консолідації та незламності нації.

З 14 жовтня до 11 листопада у Галереї сучасного мистецтва Imagine Point відбудеться виставка «За світлом»З початком повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ складно не помітити грандіозного згуртування українського народу всіх соціальних прошарків без виключень. Сила духу, наче яскраве світло, що здатне провести крізь темряву блек-аутів, знесилення та смерті – до життя і відродження.

Сила духу, наче паросток, який тягнеться до сонця та здатен пробивати асфальт і каміння на своєму шляху. Морозні сутінки, спекотні літні ночі, темні вікна, вікна яскраві… Деякі ваблять ароматом господарської вечері та безтурботним життям, в інших – журба та відчай… В зимових урбаністичних пейзажах поодинокі перехожі, які поспішають додому. подробиці…

З 17 жовтня до 19 листопада відбудеться виставка Сергія Гая “Цитати” в Національному музеї «Київська картинна галерея»

UKR / ENG / RU

17 жовтня о 17:00 відкриття філософського виставкового проєкту Сергія Гая «Цитати» у музеї! Завітайте до нас на цю масштабну ретроспективу творчості відомого українського художника зі Львова, яка є своєрідним усвідомлення ним власного життєвого та творчого шляху. Сміливі поєднання кольорів, неординарні рішення форм та цитати самого митця дозволять вам скласти З 17 жовтня до 19 листопада відбудеться виставка Сергія Гая "Цитати" в Національному музеї «Київська картинна галерея»повне враження про його творчість.

Народився у Львові. В 1986 р. закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва.

З 1995 – член Національної Спілки Художників України.

З 2003 – член об’єднання «БЖ-АРТ». Викладає живопис на кафедрі дизайну Національного лісотехнічного університету України у Львові.

Творчість художника є талановитим поєднанням різних стилів та течій, зокрема фовізму, експресіонізму, арт-брют, неомодернізму.

Є учасником персональних та колективних виставок в Україні та поза її межами, зокрема в США, Німеччині, Великій Британії. подробиці…

2 листопада у Національному музеї літератури України відбудеться благодійний аукціон живопису на допомогу сім’ям загиблих захисників України

UKR / ENG / RU

У Києві пройде благодійний аукціон живопису на допомогу сім’ям загиблих захисників України
Запрошуємо підтримати сім’ї загиблих захисників України та взяти участь у благодійному аукціоні колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж», який відбудеться 2 2 листопада у Національному музеї літератури України відбудеться благодійний аукціон живопису на допомогу сім’ям загиблих захисників Українилистопада 2023 року у Національному музеї літератури України (вул.Б.Хмельницького, 11, метро «Театральна»).
На продаж буде виставлено 100 робіт. Основна добірка – це картини відомих українських художників: Федора Захарова, Зінаїди Зацепіної, Сергія Шишка, Валентини Цвєткової, Петра Столяренка, Тетяни Яблонської, Віктора Шаталіна, Льва Ходченка, Матвія Когана-Шаца, Петра Сабадиша, Якубека Карела, Степана Усика та багатьох інших, чиї ймена входять до скарбниці українського живопису.
Серед лотів аукціону є роботи й сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових, Любомира Мартинюка.

Родзинкою аукціону є друкована графіка 19-го століття, роботи Гюстава Доре.

Серед особливостей аукціону «Київський арт-вернісаж» є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від 1-ї гривні! Організатори заохочують таким чином до колекціонування живопису та дають можливість якомога більшій кількості людей взяти участь в акті благодійності. подробиці…

З 4 до 28 жовтня у галереї Imagine Point відбудеться виставка “Боротьба з янголом”

UKR / ENG / RU

Боротьба з янголом
4-28 жовтня 2023
Галерея Imagine Point
У малому залі галереї Imagine Point відкриється виставка українського
сакрального мистецтва 1990-х років. В експозиції буде представлена серія
живописних робіт із власної колекції таких художників, як: Олександр
З 4 до 28 жовтня у галереї Imagine Point відбудеться виставка "Боротьба з янголом"Ройтбурд, Олексій Малих, Микола Жулінський, Олександр Садовський,
Володимир Костирко, Сергій Біба, Борис Плаксій, Володимир Наумець, Вадим
Петров.
Ця епоха відзначалася не лише політичними перетвореннями, але й глибокими
трансформаціями суспільства та індивідуумів. Складні часи змін провокували
духовну потребу перезнаходження власного «Я» та репрезентації себе як
особистості. Реагуючи на виклики часу, митці зверталися до внутрішніх
пошуків, відображаючи їх у «філософії двох світів» – минулого і сьогодення,
ритуального та буденного, світського та сакрального. Постаті на картинах
символічно нагадують про турбулентність того часу та прагнення до
внутрішнього спокою. подробиці…

З 3 жовтня до 5 листопада у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться художня виставка “Пóкрив”

UKR / ENG / RU

Вперше відкриття виставки в історичних залах Національного музею «Київська картинна галерея»

Запрошуємо вас на урочисте відкриття експозиції “Пóкрив” 3 жовтня о 17:00. Відвідувачі матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу співіснування класичних шедеврів та сучасного мистецтва, а також насолодитися розкішними інтер’єрами Золотого та Срібного залів, що недавно були реставровані.

З 3 жовтня до 5 листопада у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться художня виставка "Пóкрив"Чи повинні мовчати Музи, коли свій громовий діалог ведуть гармати? – Художники Людмила Раштанова, Едуард Потапенков, Сергій Корнієвський, учасники відомої творчої групи А.К.А. (Also Known As), в спільному з Національним музеєм «Київська картинна галерея» проєкті по-своєму відповідають на це одвічне питання.

«Пóкрив» – актуальний проєкт, сповнений глибокого символізму та побудований на осмисленні цінності тендітних реліквій з колекції музею і проходить в рамках довготривалого проєкту, присвяченого його 100-річчю – «Перлини музею: погляд із сьогодення». Роботи являють собою творчу інтерпретацію митцями сюжетів найвідоміших картин із музейної збірки, завдяки чому глядач має змогу доторкнутися до музейної збірки, що нині перебуває в безпечному місці поза людським поглядом. подробиці…

Jooble – ваш ключ до успішної кар’єри та власного бізнесу

Портал Jooble – це один з найкращих сервісів пошуку роботи в Україні та по всьому світу. З 2007 року і дотепер команда спеціалістів досліджує тенденції ринку праці та у своїх блогах допомагає шукачам ідеями професійного розвитку. Зараз на Jooble пропонується робота свіжі вакансії у всіх сферах зайнятості, на сторінках сайту зібрано близько 28 тис. job-offer’ів. У цій статті експерти компанії розкажуть про кроки до успішної кар’єри та створення власного бізнесу, дадуть поради для особитісного та професійного розвитку. подробиці…

Преимущества аренды авто на год

Свободное передвижение в автомобиле имеет большое число преимуществ. Можно быстро добираться до работы или организовывать выезд на природу. Но не всегда есть возможность купить авто определенной марки в нужной комплектации. На это требуется затратить большую сумму денег.  подробиці…