Archive for: August 2023

З 12 серпня до 17 вересня у галереї Portal 11 відбудеться персональна виставка Андрія Чижова «Мotherland»

UKR / ENG / RU

Галерея Portal 11 представляє персональну виставку Андрія Чижова «Мotherland»
за адресою Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

12.08.23-17.09. 23

«Motherland»

Галерея Portal 11 представляє персональну виставку Motherland Андрія Чижова. Художник Андрій Чижов народився та виріс у Севастополі. Після окупації Криму (2014) «питання дому» для З 12 серпня до 17 вересня у галереї Portal 11 відбудеться персональна виставка Андрія Чижова «Мotherland»митця стало важким та болісним. Це сублімувалося у багаторічний цикл живописних полотен, лейтмотивом яких незмінно є хата.
Нову серію живописних робіт Чижов присвячує всім тим українцям, які втратили чи покинули свої домівки і шукають прихисток в інших місцях. Дім стає символом мирного життя, вдячності за допомогу та надії.
«З початком повномасштабної війни мільйони українців стикнулися з відчуттям втраченого дому. Як, в першу чергу, люди, житло яких постраждало від російської агресії, так і решта українців, які в умовах безперестанних ворожих обстрілів втратили відчуття безпеки та вимушені жити в постійному стресі. “Дім” — не лише дах над головою та цегляні стіни. Це – родинні зв’язки, пам’ять про дитинство та особливі миті життя, це – неповторний смак води та винятковий аромат повітря. Туга за рідним домом людей, які змушені шукати прихисток в більш безпечних регіонах України чи за її кордоном, для мене є, безсумнівно, зрозумілою.
Живопис, звісно, не може подарувати омріяну безпеку глядачеві, проте неодмінно здатен сколихнути теплі спогади, спонукати мріяти, пробудити надію, занурити у стан спокою та затишку, в атмосферу вільного та щасливого життя», — Андрій Чижов. подробиці…

З 11 серпня до 6 вересня в Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка «Український колаж»

UKR / ENG / RU

11 серпня о 17:00 у нашому музеї відбудеться відкриття виставки «Український колаж», на якій будуть представлені колажні роботи декількох поколінь українських митців: Сергій Святченко, Сергій Параджанов, Поліна Велер, Олександра та Ілля Чічкан, Ігор Гусєв, Тіберій Сільваші, Олександр Ройтбурд, Юрій Іллєнко, Марія Рева, Зінаїда Ісупова, Павла Нікітіна, Юрій Вакуленко. З 11 серпня до 6 вересня в Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка «Український колаж»Представлені в експозиції твори дадуть вам можливість прослідкувати розвиток українського колажу протягом століття і вразять вас своїм розмаїттям!

Колаж залишає глядачам неймовірно багато свободи для інтерпретації. Завдяки комбінації традицій та інновацій, він не втомлюється дивувати, залишаючись одним із магістральних напрямків у сучасному мистецтві.
Мистецтво колажу живиться натхненням із найрізноманітніших джерел. У неочевидну та парадоксальну естетичну єдність різнорідні елементи поєднує фантазія художника. Колаж має багато обличь. У дадаїзмі – це спроба вийти в абсурд, за межі освяченого традицією сенсу. У сюрреалізмі – прояв несвідомого. У будь-якому вияві колаж – це семантично багатокодований смисловий простір, і саме тому він здатний розпізнавати неочевидні зв’язки предметів та явищ. Та естетика колажу підживлюється не лише ідеєю деконструкції чи “потоку свідомості”, але й може бути пов’язана із формуванням нового світосприйняття, нової соціокультурної реальності. подробиці…

З 22 серпня до 20 вересня у Національному музеї “Київська картинна галерея” відбудеться виставка “Укріплення” до Дня Незалежності України

UKR / ENG / RU

Відкриття виставки “Укріплення” до Дня Незалежності України у Національному музеї “Київська картинна галерея”

22 серпня о 17:00 відбудеться відкриття нової виставки «Укріплення» у нашому музеї! Виставковий проєкт присвячений Дню Незалежності України та українському опору, що вкорінився в нашу ідентичність.

З 22 серпня до 20 вересня у Національному музеї “Київська картинна галерея” відбудеться виставка “Укріплення” до Дня Незалежності України

Українці будують Форпост. Форпост сміливості, мужності і звитяги. Боротьба стала основною роботою кожного. Наш приклад став неочікуваним та непередбачуваним для всього світу. «Земля сміливих людей» – так тепер називають нашу країну, що виборює мир у нашій спільній європейській родині.

За кожною роботою стоять людські долі, історії втрат, надії та героїчного опору – це ті самі камінчики у великому УКРІПЛЕННІ, яке ми будуємо всією нацією. Кожен є невіддільною частиною цілого, ми всі разом трансформуємо страх, біль, тугу, жах та інші емоції, які принесло нам повномасштабне вторгнення, в силу, волю і жагу до життя. подробиці…

З 25 до 27 серпня у Будинку Природи відбудеться виставка фіалок “Барви літа”

UKR / ENG / RU

Запрошуємо киян та гостей міста на виставку фіалок в Києві “Барви літа” 25-27 серпня!
Літо добігає кінця, залишаються тільки спогади про нього… яскраві, барвисті, солодкі…такі ж різноманітні як і фіалки! Споглядаючи на велике розмаїття фіалок ви поринете в приємну та теплу З 25 до 27 серпня у Будинку Природи відбудеться виставка фіалок "Барви літа"атмосферу виставки! Тут ви зможете не тільки порелаксувати, а й придбати на згадку вподобану рослину для себе чи на подарунок!
Учасники виставки готують показати близько 200 квітучих сенполій! Тут ви знайдете не лише стандартні сорти, але і більш рідкісні, такі як міні-фіалки, трейлери (кущові/ампельні), фіалки-химери! Також будуть представлені сорти сенполій селекції останніх років.
Початківців в цій справі ми з радістю проконсультуємо щодо будь-яких питань по вирощуванню фіалок.
На виставці окрім фіалок буде представлений широкий вибір супутніх товарів для їх вирощування: професійні грунти, добрива, інсектициди, горщики та інше.
Всіх відвідувачів пригощаємо кавою та чаєм☕️!
Виставка працюватиме з 11:00 до 18:00 (неділя до 17:00)
Місце проведення: Будинок Природи, вул.Рогнідинська, 3 (метро Палац Спорту). Вхід з двору.
Вартість вхідного квитка – 50 грн (пільговий 30 грн). подробиці…