Archive for: May 2023

З 2 червня до 2 липня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка скульптурних творів Миколи Білика “Світло. Тінь. Час”

UKR / ENG / RU

Національний музей «Київська картинна галерея» 2 червня о 17:00 представить масштабний виставковий проєкт скульптурних творів Миколи Білика під назвою “Світло. Тінь. Час”.
Експозиція зосереджує увагу на кількох наскрізних для художника темах: національної історії, до якої він звертається у пам’ятниках та станковій скульптурі; З 2 червня до 2 липня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка скульптурних творів Миколи Білика “Світло. Тінь. Час”природи, як основи людського буття, що розкривається через людські постаті та пластичні форми; та самої скульптури – дивовижного виду мистецтва, яке вміщує у собі діапазон авторської фантазії й особливе розуміння простору, «матеріальність» художнього вислову та дивну «мінливість», де співавтором художника стає глядач, світло і час.

Скульптури Миколи Білика вже давно стали візитівкою української столиці. З­-під рук майстра з’явились на світ пам’ятники княгині Ользі з фігурами Кирила, Мефодія та Андрія Первозванного, Ярославу Мудрому біля Золотих воріт, Архангелу Михаїлу. подробиці…

З 25 травня до 15 червня в київському Le Silpo відбудеться виставка “Українське колекційне мистецтво”

UKR / ENG / RU

Запрошуємо вас на захопливу подорож у світ українського мистецтва!
З 25 травня до 15 червня в київському Le Silpo (вул. Басейна, 6) відбудеться виставка “Українське колекційне мистецтво”, організована аукціонним домом Goldens.
З 25 травня до 15 червня в київському  Le Silpo відбудеться виставка "Українське колекційне мистецтво"На виставці представлені роботи видатних українських митців другої половини ХХ-ХХІ століть, таких як Микола Глущенко, Віктор Зарецький, Олексій Шовкуненко, Юрій Химич, Михайло Демцю, Олександр Бабак, Анатолій Криволап, Роман Мінін, Віктор Липовка, Юрій Багаліка, Володимир Микитенко та багато інших, які входять до колекції проєкту і відомі серед поціновувачів мистецтва та колекціонерів в Україні та світі.
Це особливий захід, оскільки 10% від продажу кожного твору будуть перераховані на рахунок Благодійний фонд “Сучасна Україна” – Modern Ukraine. Зібрані кошти будуть використані в рамках проєкту #ForKidsUa, на них будуть придбані планшети для дітей-переселенців зі соціально вразливих категорій, щоб вони могли здобути повноцінну освіту.
Приєднюємось до важливих справ разом!
Детальніше на сторінці організатора https://www.facebook.com/goldens.auction
подробиці…

З 23 травня до 11 червня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка відомих українських фотографів «Відчуття сьогодення»

UKR / ENG / RU

Новий проєкт у музеї: «Відчуття сьогодення» відомих українських фотографів!

Фотопроєкт восьми українських фотографів буде представлений у Національному музеї «Київська картинна галерея»! «Відчуття сьогодення» є реакцією З 23 травня до 11 червня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка відомих українських фотографів «Відчуття сьогодення»митців на те, що відбувається навколо нас, а також індивідуальний пошук краси в буремному світі бентежних часів. Виставка триватиме з 23 травня по 11 червня. Відкриття відбудеться 23 травня о 17:00 (вхід вільний).

Поки йдуть суперечки про природу краси, українські фотохудожники кожен день досліджують її суть. Ці шляхи тернисті й не завжди вдячні. У справжній красі є родзинка, яку дуже важко пояснити словами. Ніяка логіка чи алгоритм тут не працює. Її не можна дослідити з точки зору користі, за допомогою математики чи психології. Часом видаються гарними речі, які далекі від ідеалу або які тільки торують свій шлях до гармонії. подробиці…

З 24 травня до 25 червня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка сучасного художника Владислава Шерешевського «Київська перепічка»

UKR / ENG / RU

Виставка, яку неможливо пропустити: «Київська перепічка»
Владислава Шерешевського у стінах Національного музею «Київська картинна галерея»

З 24 травня до 25 червня у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться виставка сучасного художника Владислава Шерешевського «Київська перепічка»Національний музей «Київська картинна галерея» представляє новий довгоочікуваний виставковий проєкт відомого сучасного художника Владислава Шерешевського під провокативною назвою «Київська перепічка»! В проєкті представлені твори, що відображають оригінальне ставлення митця до непростого сьогодення, а також образно відтворюють поняття та символи, які у свідомості кожного з нас асоціюються з Україною. Виставка триватиме з 24 травня по 25 червня. Відкриття відбудеться 24 травня о 17:00 (вхід вільний).

Владислав Шерешевський – знаний український живописець і графік, головним творчим спрямуванням якого є «мистецькі жарти». За це художник навіть отримав негласне звання «enfant terrible» (фр. – жахлива дитина) українського сучасного арту. Вміння митця бачити звичні речі із зовсім неочікуваних ракурсів нікого не залишає байдужим, а теми, що висвітлюються ним у картинах, напрочуд актуальні, подекуди навіть гострі. подробиці…

7-9 вересня у МВЦ відбудеться WORLD OF GIFTS TRADE SHOW 2023 – виставка подарунків

UKR / ENG / RU

WORLD OF GIFTS TRADE SHOW 2023 – ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ

XVIII міжнародна виставка подарунків WORLD OF GIFT TRADE SHOW відбудеться 7-9 вересня 2023 року в Міжнародному виставковому центрі (м. 7-9 вересня у МВЦ відбудеться WORLD OF GIFTS TRADE SHOW 2023 - виставка подарунківКиїв, Броварський пр-т, 15)

Організатор: ТОВ «Парус Експо Медіа»

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ: подробиці…

7-9 вересня в МВЦ відбудеться PROMAISONSHOW 2023 – виставка посуди, товарів для дому та саду

UKR / ENG / RU

PROMAISONSHOW 2023 – ВИСТАВКА ПОСУДУ, ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ ТА САДУ 2023

XII міжнародна виставка посуду, товарів для дому та саду ProMaisonShow відбудеться 7-9 вересня 2023 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15)

7-9 вересня в МВЦ відбудеться PROMAISONSHOW 2023 – виставка посуди, товарів для дому та садуОрганізатор: ТОВ «Парус Експо Медіа»

 

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ:

  • Посуд / Kitchenware, Cookware
  • Декор / Home Accessories, Decor
  • Текстиль / Home And Horeca Textile
  • Господарські Товари / Household
  • Товари для Саду та Відпочинку / Outdoor, Leasure

подробиці…

7-9 вересня 2023 року в МВЦ відбудеться CHRISTMAS TRADE SHOW 2023 – виставка новорічної продукції та сезонного декору

UKR / ENG / RU

CHRISTMAS TRADE SHOW 2023 – ВИСТАВКА НОВОРІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА СЕЗОННОГО ДЕКОРУ

XII Міжнародна виставка новорічної продукції та сезонного декору CHRISTMAS TRADE SHOW, відбудеться 7-9 вересня 2023 року в Міжнародному 7-9 вересня 2023 року в МВЦ відбудеться CHRISTMAS TRADE SHOW 2023 - виставка новорічної продукції та сезонного декорувиставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15)

Організатор: ТОВ «Парус Експо Медіа»

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ: подробиці…

З 15 до 28 травня у Національному музеї історії України проходить виставка “Портрети Маріуполя”

UKR / ENG / RU

Проєкт “Портрети Маріуполя” – це 27 історій переселенців і переселенок, життя яких змінило повномасштабне вторгнення рф.
Ідея проєкту полягала в зборі та поширенні історій маріупольців і створенні портретів героїв і героїнь. Ці фотопортрети мають стати початком нових фотоальбомів, З 15 до 28 травня у Національному музеї історії України проходить виставка "Портрети Маріуполя"нових сторінок життя, нових поглядів в майбутнє.

Під час експедицій з героями та героїнями “Портретів Маріуполя” зустрілися журналіст, фотограф, відеограф. Були створені фотопортрети, записані історії, зафільмовані обставини життя маріупольців і маріупольчанок в нових умовах і містах. Більшість зйомок проходила в локаціях, які пов’язані з діяльністю наших героїв.

Наступний етап – презентація виставок 15 травня в Києві та 22 травня у Львові (згодом виставка буде представлена в Тернополі). Але ідейники проєкту вважають за потрібне не лише показати історії героїв, а і більше розповісти про Маріуполь, об’єднати переселенців і місцевих мешканців. Тому проєкт “Портрети Маріуполя” – це не лише виставки, а ще і тематичні події. подробиці…

З 12 до 21 травня у приміщенні Національного театру опери та балету України відбувається виставка української художниці Олени Ліберті

UKR / ENG

У Національному академічному театрі опери та балету України відкриється виставка картин Олени Ліберті, присвячена річниці полону захисників Маріуполя

12 травня у приміщенні Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка за адресою Володимирська, 50 відкриється виставка З 12 до 21 травня у приміщенні Національного театру опери та балету України відбувається виставка української художниці Олени Лібертіукраїнської художниці, колишньої військової «Азову» Олени Ліберті. Захід організовано за сприяння Асоціації родин захисників «Азовсталі» та присвячено обороні Маріуполя і трагічній річниці полону оборонців «Азовсталі».

Виставку, яку утворює 19 картин, зможуть побачити глядачі Національної опери України у фоє театру. Триватиме експозиція до 21 травня включно. Далі картини, присвячені героїзму героїв оборони Маріуполя, мандруватимуть до столиці Туманного Альбіону – Лондона. подробиці…

10 травня о 17:00 у залах Національного музею «Київська картинна галерея» відбудеться відкриття ретроспективної виставки живописних творів українського сучасного митця Андрія Блудова

UKR / ENG / RU

Виставка «Інтроспектива» Андрія Блудова у Національному музеї «Київська картинна галерея»

10 травня о 17:00 у залах Національного музею «Київська картинна галерея» відбудеться відкриття ретроспективної виставки живописних творів українського сучасного митця Андрія Блудова. Назва проєкту – «Інтроспектива», оскільки тут будуть представлені роботи художника за визначний період його творчості, а саме: 1993-2023 роки.

10 травня о 17:00 у залах Національного музею «Київська картинна галерея» відбудеться відкриття ретроспективної виставки живописних творів українського сучасного митця Андрія БлудоваВиставка «Інтроспектива» демонструє вдумливий аналітичний погляд автора, звернений не лише в глибини власних душі й свідомості, а й у дослідження змін та зростання свого покоління – зміни поглядів і точок зору, художніх образів та мови… Тому виставка має назву «Інтроспектива» (від лат. introspecto — дивлюся всередину).
Сягнувши певного віку та досвіду, кожна людина озирається, вдивляючись у сліди, залишені по собі, вибудовує ретроспекцію вчинків та здобутків. Андрій Блудов також пригальмував і вдивляється, але не назад, а в глибини власного зростання, пошуків і досягнень, зміни погляду та точки зору, художніх технік, мови… а також перспектив, що відкриваються за наступним поворотом. подробиці…