Archive for: March 2023

6 квітня 2023 року у Національному музеї літератури України відбудеться благодійний аукціон живопису “Київський арт-вернісаж»

UKR / ENG / RU

Мистецтво, яке допомагає

Запрошуємо підтримати захисників України та їх родини та взяти участь у благодійному аукціоні живопису “Київський арт-вернісаж», який відбудеться 6 квітня 2023 року у Національному музеї літератури України за адресою вул. Богдана Хмельницького, 11.
6 квітня 2023 року у Національному музеї літератури України відбудеться  благодійний аукціон живопису "Київський арт-вернісаж»Основна добірка лотів, а саме 82 картини, буде представлена роботами відомих українських художників періоду соц-арт: Сергія Шишко, Тетяни Яблонської, Віктора Зарецького, Федора Захарова, Віктора Шаталіна, Матвія Коган-Шаца, Віктора Севастьянова, Анатолія Пламеницького, Петра Столяренко та інших. На аукціоні також можна буде придбати роботи сучасних українських художників, авторів виставки «Кримська сюїта», Костянтина та Світлани Шаповалових.

Вперше в історії аукціону на продаж буде виставлено друковану графіку XIX століття: літографії Ніколя Пуссена, Вільяма Хогарта, а також Костянтина Трутовського, який був другом та ілюстратором поезій Тараса Шевченка. подробиці…

З 30 травня до 1 червня в МВЦ відбудеться XXI Міжнародний промисловий форум

UKR / ENG / RU

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим З 30 травня до 1 червня в МВЦ відбудеться XXI Міжнародний промисловий форумрівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги. подробиці…

З 30 травня по 1 червня 2023 року у МВЦ відбудеться VI Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2023

UKR / ENG / RU

З 30 травня по 1 червня 2023 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться VI Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2023.

З 30 травня по 1 червня 2023 року у МВЦ відбудеться VI Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D - 2023Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції. подробиці…

З 30 травня по 1 червня 2023 року у МВЦ відбудеться XIV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA ‑ 2023

UKR / ENG / RU

З 30 травня по 1 червня 2023 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XIV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA ‑ 2023.

З 30 травня по 1 червня 2023 року у МВЦ відбудеться XIV Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA ‑ 2023Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки ‑ це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого ‑ надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції. подробиці…