Archive for: February 2023

3-5 березня у Будинку Природи відбудеться виставка-фестиваль фіалок

UKR / ENG / RU

З першим подихом весни ми запрошуємо вас на фестиваль фіалок у Будинку природи
Познайомтесь вперше з різнобарв’ям кольрів фіалок та отримайте безкоштовну консультацію, а для досвідчених колекціонерів учасники виставки 3-5 березня у Будинку Природи відбудеться виставка-фестиваль фіалокготують до показу сорти сенполій селекції останніх років. ✨Живу природу буде представляти клуб колекціонерів сенполій «Оксамит».
На фестивалі окрім фіалок буде представлений широкий вибір супутніх товарів для їх вирощування. Традиційно кожен відвідувач виставки отримає подарунковий листочок фіалки!
Всіх відвідувачів організатори пригостять кавою та чаєм, а на згадку ви можете зробити яскраве фото на тлі фотозони!
Фестиваль триватиме з п’ятницю 3 березня по неділю 5 березня включно.
⌚️Години роботи з 11:00 до 18:00 (неділя до 17:00)
Місце проведення: Будинок Природи, вул.Рогнідинська, 3 (вхід з двору).
Вартість вхідного квитка – 50 грн – повний; 30 грн – дитячий/пільговий. подробиці…

На ВДНГ 25 та 26 лютого відбудеться Масляна з традиційними українськими обрядами

UKR / ENG / RU

Повідомляється, що цього року організатори відмовилися від проведення концертів. Захід розкриватиме тему українських традицій: народних ритуалів, нарядів та страв. Спеціально до свята територію прикрасять стрічками та декораціями із сіна та облаштують фотозони.

На ВДНГ 25 та 26 лютого відбудеться Масляна з традиційними українськими обрядамиПротягом 2 днів там можна буде побачити обряд Колодія, виступ Київського вогняного театру та скуштувати вареників. подробиці…

З 18 лютого до 19 березня у галереї Portal 11 відбудеться виставка художниці Оксани Бойко “Спогад” з яскравими урбаністичними пейзажами

UKR / ENG / RU

«Спогад»
Ностальгія як філософське поняття описує спогади домівки, батьківщини, дитинства. Як правило, це спогади, які викликають гарні емоції та бажання повернутись у цей стан або у обставини, які були у минулому. Тому, даремно ностальгію уявляють як щось запилене, сумне, З 18 лютого до 19 березня у галереї Portal 11 відбудеться виставка художниці Оксани Бойко "Спогад" з яскравими урбаністичними пейзажамипозбавлене насиченості зображення.
Для мене, спогад про минуле, про моє місто – це радість, бо таким я його пам’ятаю. І це радість ще тому, що я знаю, що моє місто було таким, як я його зображала і таким воно буде і далі: сонячне, яскраве, насичене, сповнене краси і естетики в таких місцях, де начебто їй неможливо існувати. Як часто ми думаємо, що купа кіосків під нашим домом з тьмяними вивісками минулого століття – це красиво? Чи естетичний цей шлях, яким ми кожен день йдемо з дому у метро? Чи гарні сірі будинки величезних мікрорайонів? Так! Це гарно! подробиці…

10-12 лютого в Будинку Природи відбудеться виставка фіалок “Кольори кохання”

UKR / ENG / RU

Запрошуємо киян та гостей міста на виставку фіалок клубу “Оксамит”, яка відбудеться 10-12 лютого в Будинку Природи міста Києва!
Подаруйте собі та своїй другій половинці трішки романтичного настрою напередодні Дня Святого Валентина!
10-12 лютого в Будинку Природи відбудеться  виставку фіалок клубу "Оксамит"Різнобарвні кольори фіалок створюють приємну та теплу атмосферу для побачення‍❤️‍‍! Крім того тут ви знайдете і подарунки для своїх коханих, адже квітучі фіалки можна буде придбати в красивому подорунковому оформленні!
Для досвідчених колекціонерів учасники виставки готують показати сорти сенполій селекції останніх років. Початківців в цій справі ми з радістю проконсультуємо щодо будь-яких питань по вирощуванню фіалок.
На виставці окрім фіалок буде представлений широкий вибір супутніх товарів для їх вирощування: професійні грунти, добрива, інсектициди, горщики та інше.
Традиційно кожен відвідувач виставки отримає подарунковий листочок фіалки☘️!
Всіх відвідувачів пригощаємо кавою та чаєм☕️! подробиці…

19-20 вересня відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Індустрії напоїв та харчування: Індустрія пива слабоалкогольних та безалкогольних напоїв та Fast Food – Індустрія швидкого харчування

UKR / ENG / RU

Міжнародна спеціалізована виставка
Індустрія Напоїв
Індустрія пива слабоалкогольних та безалкогольних напоїв
Fast Food – Індустрія швидкого харчування

19-20 вересня 2023

19-20 вересня відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Індустрії напоїв та харчування: Індустрія пива слабоалкогольних та безалкогольних напоїв та Fast Food – Індустрія швидкого харчуванняІндустрія напоїв – єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

Виставка гуртує ключових гравців індустрії напоїв, у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, вітчизняних та зарубіжних представників виробництва, бізнесу, вчених, освітян, засобів інформації, споживачів.

Спеціалізована виставка «Fast Food – Індустрія швидкого харчування» у форматі «бізнес для бізнесу», є ефективним майданчиком для успішних переговорів між виробниками та постачальниками, імпортерами, ритейлерами, рестораторами та представниками малого бізнесу. подробиці…

19-20 вересня відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв «ProStorExpo»

UKR / ENG / RU

Міжнародна спеціалізована виставка
Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв «ProStorExpo»

19-20 вересня, 2023

19-20 вересня відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв «ProStorExpo»Потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції сільського господарства, продуктів харчування, напоїв.

У рамках виставки заплановано наступні заходи:
Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній.
Нагородження найкращих компаній
Дегустаційні заходи.
Виставка-ярмарок продуктів харчування, органічної продукції, посівного матеріалу, саджанців та консервації. подробиці…

19-20 вересня відбудеться Міжнародна виставка Обладнання, матеріалів та аксесуарів для виробництва щіток, пензлів, малярних валиків та швабр «InterBrush»

UKR / ENG / RU

Міжнародна виставка
Обладнання, матеріалів та аксесуарів для виробництва щіток, пензлів, малярних валиків та швабр «InterBrush»

19-20 вересня відбудеться Міжнародна виставка Обладнання, матеріалів та аксесуарів для виробництва щіток, пензлів, малярних валиків та швабр «InterBrush»19-20 вересня, 2023

Єдина в Україні B2B-подія для обладнання для виробництва щіток і готових пензлів

«InterBrush» міжнародна виставка індустрії щіток – це єдиний професійний виставковий майданчик в Україні для індустрії щіток, що охоплює весь ланцюжок створення сучасних щіток та готових пензлів.
«InterBrush» йде в ногу з часом, фокусується на спеціалізації, орієнтації на ринок, глобальній перспективі, надаючи індустрії щіток можливості зустрічатись, спілкуватися, вести бізнес, ділитися ідеями із розумінням розвитку галузі. подробиці…

19-20 вересня відбудеться Міжнародна виставка інноваційних рішень олійно жирового комплексу в Україні «Олійно жирова індустрія»

UKR / ENG / RU

Міжнародна виставка інноваційних рішень олійно жирового комплексу в Україні
«Олійно жирова індустрія»

19-20 вересня 2023

 19-20 вересня відбудеться Міжнародна виставка інноваційних рішень олійно жирового комплексу в Україні «Олійно жирова індустрія»Єдина масштабна виставкова платформа, присвячена повному комплексу олійно жирового виробництва, у форматі спеціалізованого заходу «бізнес для бізнесу».

Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, представників олійно добувних і олійно жирових підприємств, спеціалістами галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів.

У діловій програмі виставки розглядатимуться найактуальніші питання галузі, пов’язані з провадженням нових технологій, що сприяють збільшенню рентабельності виробництва, удосконалення контролю якості готової продукції, за участю вітчизняних та іноземних спеціалістів – експертів аграрного сектору. подробиці…

19-20 вересня відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії «ISTWE»

UKR / ENG / RU

Міжнародна спеціалізована виставка
Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії «ISTWE»
«Розумне Місто & Розумний Дім»
19-20 вересня, 2023

19-20 вересня відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Енергозберігаюче  обладнання та альтернативні джерела енергії  «ISTWE»Створення ефективного майданчика для щорічних зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проектів, ознайомлення зі світовими тенденціями і перспективами розвитку енергетики, плідного діалогу бізнесу і влади.

Демонстрація досягнень в паливно-енергетичному комплексі, націлених на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно правовий та науковий розвиток.

Міжнародна виставка та форум є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору альтернативної енергетики. подробиці…