Archive for: November 2022

З 8 до 12 листопада у музеї Гетьманства відбудеться виставка фіалок

UKR / ENG / RU

Виставка фіалок 8-12 листопада 2022 року. Друзі, запрошуємо відвідати виставку фіалок!
На виставці ви зможете не тільки помилуватися красою цих прекрасних рослин, але й отримати заряд позитивних емоцій та гарного настрою.
З 8 до 12 листопада у музеї Гетьманства відбудеться виставка фіалокВ нас ви зможете придбати листочки, дітки, квітучі фіалочки і супутні товари( горщики, ґрунт, добриво).
Упродовж виставки буде проходити лотерея. Кожен хто візьме в ній участь, зможе виграти листочок або дітку. Головний виграш – квітуча фіалочка!
Ми чекаємо на вас за адресою:
вул. Спаська, 16 Б (ст. метро Контрактова площа), музей Гетьманства.

Години роботи з 11.00 до 18.00
Субота до 16.00 подробиці…

З 5 листопада до 4 грудня у галереї Portal 11 відбудеться виставка головної художниці Національної опери України Марії Левитської “СЦЕНА”

UKR / ENG / RU

Минулого року галерея Portal 11 вперше представила виставку Марії Левитської, головної художниці Національної опери України. Експозиція була присвячена театральним костюмам. Сьогодні ми представляємо глядачам другу частину проекту – ескізи до оформлення З 5 листопада до 4 грудня відбудеться виставка головної художниці Національної опери України Марії Левитської "СЦЕНА" театральних вистав. Серед них “Дон Жуан”, “Грек Зорба”, “Мазепа”, “Майстер і Маргарита”, “Бал-маскарад”, “Попелюшка”, “Маскарад”, “Лючія ді Ламмермур”.
Сценографія – це першочергово робота з ідеєю, яка, перш ніж потрапити на сцену, проходить етап ескізу. Декорації і костюми починаються з ескізу, у той же час вони є завершеними художніми творами. “Я багато малювала, шукала, не завжди до ладу. Але, напевне, знайшла. Дон Жуан, який прагне всепоглинаючої свободи, в усьому ніби зводить їй вівтар… І в сакраментальний момент – запрошення на вечерю до командора – ах! Виявляється, вівтар – надгробок Командора,” – розповідає Марія. подробиці…