Archive for: September 2022

З 30 вересня до 30 жовтня у галереї Portal 11 відбудеться виставка «АЗОВСТАЛЬ»

UKR / ENG / RU

Галерея Portal 11 представляє виставку «АЗОВСТАЛЬ»
за адресою Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

30.09.22 – 30.10.22

З 30 вересня до 30 жовтня у галереї Portal 11відбудеться виставка «АЗОВСТАЛЬ»Азовсталь є унікальним антропогенним явищем, яке ми розглядаємо в декількох контекстах. Це промисловий гігант з багатою історією. Це місце подвигу, але й, на противагу, місце великої трагедії українського народу.

Наразі це руїна, яка в майбутньому повинна стати меморіальним комплексом. В ретроспективі завод постраждав під час Другої Світової війни, та був відновлений. Після цієї війни він також обов’язково відродиться в новому перевтіленні.

Азовсталь – “місто в місті”, яке 2022 року стало полем бою в російсько-українській війні. На кожному етапі історії існування цієї промислової фортеці митці відображали її в своїх творах. Слід відмітити, що не кожен металургійний завод удостоївся уваги художників. Картини, скульптури, пісні, діорами, фотографії, гравюри лишаються існувати як пам’ятники історії заводу. подробиці…

З 30 вересня у Печерському ландшафтному парку Співоче поле стартує виставка хризантем

UKR / ENG / RU

Традиційна осіння виставка хризантем стартує 30 вересня у Печерському ландшафтному парку Співоче поле

На відвідувачів чекають неймовірні експозиції та величезні різнокольорові пагорби із сотень тисяч бутонів хризантем. Виставка триватиме З 30 вересня у Печерському ландшафтному парку Співоче поле стартує виставка хризантемдо кінця жовтня, щодня з 10.00 до 19.00. Для пенсіонерів, людей з інвалідністю та військовослужбовців ЗСУ – вхід безкоштовний.

Обов’язково відвідайте, щоб помилуватися неймовірними композиціями цих осінніх кольорів.

Співоче поле – великий громадський парк, розташований у центрі Києва, столиці України. Це популярне місце відпочинку як серед місцевих жителів, так і серед гостей, відоме своїми красивими краєвидами, пішохідними стежками та місцями для відпочинку.

Співоче поле – один із найбільших міських парків Києва, його площа становить близько 130 га. Спочатку він був спроектований як військовий полігон у 19 столітті, але пізніше на початку 20 століття він був перетворений на громадський парк. Під час Великої Вітчизняної війни парк використовувався як місце поховання радянських воїнів, які загинули у битві за Київ.

Сьогодні Співоче поле є популярним місцем для активного відпочинку, такого як біг підтюпцем, їзда на велосипеді, пікніки та відпочинок. У парку є численні пішохідні доріжки, велосипедні доріжки, дитячі майданчики, спортивні майданчики та велике штучне озеро. Тут також знаходиться кілька важливих пам’яток та пам’яток, у тому числі Могила Невідомого солдата та Монумент «Батьківщина-мати».

 

подробиці…

В Києві вперше можна побачити врятовані картини Марії Приймаченко

UKR / ENG / RU

В Києві вперше можна побачити врятовані картини Марії Приймаченко.

Сьогодні в Києві відкрилась виставка «Марія Примаченко. Врятоване». 14 врятованих картин відомої на увесь світ художниці демонструються вперше з початку повномасштабної агресії росії.

В Києві вперше можна побачити врятовані картини Марії ПриймаченкоЯк відомо, ворожа ракета знищила будівлю Іванківського історико-краєзнавчого музею, але працівники музею разом з місцевими жителями врятували картини великої української художниці. подробиці…

З 24 вересня у Київському ботсаду можна буде придбати сортові хризантеми на ярмарку

UKR / ENG / RU

У понеділок, 24 вересня, біля центрального входу до Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України організують ярмарок дрібнокольорової хризантеми із колекції відділу квітково-декоративних рослин. Кущі продаватимуть з 10:00 і до закінчення посадкового З 24 вересня у Київському ботсаду можна буде придбати сортові хризантеми на ярмаркуматеріалу. подробиці…