Archive for: August 2022

З 2 до 4 вересня у галереї “Митець” відбудеться виставка-ярмарок “Магія каменю”

UKR / ENG / RU

2 – 4 Вересня
Відбудеться виставка-ярмарок “Магія каменю”

На виставці представлені скам’янілості, мінерали, прикраси з каменю, авторські роботи та колекційні зразки.

З 2 до 4 вересня у галереї "Митець" відбудеться виставка-ярмарок "Магія каменю"Адреса!!!
Метро Льва Толстого, вул. Велика Васильківська 12, галерея “Митець”.
З 11.00 до 19.00
WWW.PALEOMAX.COM подробиці…

З 3 до 25 вересня у галереї Portal 11 буде проходити виставка Максима Мазура «Транслітерація»

UKR / ENG / RU

Виставка повинна була розпочатись 25 лютого, але через війну цього не сталось. Для нас символічно знову відкрити двері галереї саме з Максимом Мазуром. Це наче продовжити читати книгу з тієї сторінки, на якій зупинився пів року назад.

З 3 до 25 вересня у галереї Portal 11 буде проходити виставка Максима Мазура  «Транслітерація»Проект базується на трансформації візуальних образів, символів, знаків, предметів у абстрактну чуттєву форму поза традиційного світоглядного сприйняття. Автор свідомо відмовився від класичних живописних матеріалів на користь експерименту з об’єктами, намагаючись використати їх власний потенціал. Шляхом очищення реді-мейду кольором від зайвої інформативності, мистець досягає візуальної виразності, віддаляється від продукування ілюзорної реальності, репрезентуючи твори як елементи цієї реальності. подробиці…

З 6 до 10 вересня у музеї Гетьманства відбудеться виставка колекційних фіалок

UKR / ENG / RU

Дорогі любителі фіалок!
Запрошуємо на показ колекційних фіалок 6.09 – 10.09.2022 в місті Києві.
З 6 до 10 вересня у музеї Гетьманства відбудеться виставка колекційних фіалокСкористайтесь можливістю помилуватись красою та отримати позитивні емоції. З радістю чекаємо на Вас з 11.00 до 18.00 (cубота до 16.00) за адресою вул. Спаська, 16-Б музей Гетьманства ( Поділ, метро Контрактова Площа). В нас Ви зможете також придбати квітучі фіалки, дітки, листочки, супутні товари та отримати консультацію по догляду і вирощуванню.
На протязі всього періоду буде проводитись безпрограшна лотерея, в якій ми розіграємо квітучу фіалку, дітки і листочки. Частина виручених коштів та кошти від лотереї будуть перераховані на потреби ЗСУ на волонтерську картку Наталья Церковная
#квіти_для_Перемоги #квітидляперемоги
Віримо в нашу перемогу і працюємо для перемоги! подробиці…

З 26 серпня до 26 вересня у Музеї видатних діячів української культури відбудеться виставка Лери Літвінової «Відродження»

UKR / ENG / RU

26 серпня о 17:00 у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки,

Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського відбудеться відкриття виставки «Відродження» Лери Літвінової.

З 26 серпня до 26 вересня у Музей видатних діячів української культури відбудеться виставка Лери Літвінової «Відродження»Кураторка проекту Леонора Янко зазначає: «Період Ренесансу був відродженням у мистецтві як античних класичних чистих форм та і відповідних концепцій. Саме тоді виник новий для тих часів світогляд та поняття гуманізму. Саме гуманісти говорили про гармонію світу та розвиток. Саме в цей період людина піднімається до рівня творця, а це означає і підвищення відповідальності людини. Паралелі із Ренесансом у мистецтві виникли як думка про те, що саме зараз той час, коли необхідно обернувшись назад взяти за взірець найкраще, згадати первісність, чистоту морів та океанів, яку ми втрачаємо та обернути можливості науки, мистецтва на відродження цих природних ресурсів. Реалізація проекту Лери Літвінової – це і є діалог мистецтва та науки». подробиці…

На Хрещатику з 20 серпня відбувається виставка знищеної військової техніки росіян

UKR / ENG / RU

На Хрещатику виставка військової техніки брухту рашистів, на якому вони хотіли захопити Київ за три дні. Шок контент. Російські танки таки проводять парад у Києві після того, як “взяли його за 3 дні.

На Хрещатику відбувається виставка знищеної військової техніки росіянАле є одне але подробиці…