Художник-патріот Андрій Синюк відкрив онлайн-виставку робіт, які показують реакцію українського суспільства на злочини російських окупантів

UKR / ENG

Пропонуємо читачам видання ознайомитися з новою онлайн-виставкою патріотичних картин художника Андрія Синюка. Автор молодий український художник. Патріотичне виховання з дитинства визначило наперед тематику його картин. У своїх картинах митець Андрій Синюк зображає важке життя українського народу на селі, тяжку долю жінки, мужність героїв, Художник-патріот Андрій Синюк відкрив онлайн-виставку робіт, які показують реакцію українського суспільства на злочини російських окупантівїх перемоги над ворогом. Його картини можна назвати сміливим сучасним реалізмом, що поєднується із тонким гумором. Автор показує у своїх картинах турботу за свою країну, за наших захисників.

З 24 лютого минулого року Андрій Синюк вибрав для себе патріотичний напрямок. Автор відтворює те жахіття, яке українській нації принесли військовій дії на території нашої держави.

Нещодавно Андрій Синюк завершив патріотичні художні роботи з циклу «Народження нової України».

Картина “Лелеки”   – художник Андрій Синюк

Перша робота «Лелеки». На картині зображений птах, в якого під крилом військовий літак. Картина символічно показує лелеку, який за давніми легендами приносив малюків до родин. Однак під час безглуздої кровопролитної війни наші громадяни найбільше очікують іншого на постачання від партнерів літаків, що значно наблизять нашу Перемогу над ворогом. Художник зобразив одночасно й кінцеву мету, й засоби, що дозволять її наблизити.

Які часи - такі й лелеки Ї Андрій Синюк

Лють

Наступна картина молодого українського художника має назву «Лють». Цікава робота традиційно для циклу виконана у патріотичних тонах. Ви можете побачити тут українського козака, як героя голлівудського фільму. В нього червоним світяться очі від люті, того лиха, що принесли нашим землям окупанти. Побачене за трохи понад рік жорстокої та безглуздої війни викликає одне почуття – лють, жагу помсти. Козак наче герой фільму про «супермена» готовий перемагати російського окупанта. Сьогодні в зоні бойових дій тисячі таких козаків, кожен із них поступово наближає завершення війни.

Картина Лють - Андрій Синюк

Світанок

Світанок - Андрій Синюк, онлайн виставка

Наступна картина «Світанок». Зображений звичайний сільський український кіт, що лапами топче російського ведмедя. Митець символічно показав те, про що мріє кожен українець. Ми хочемо не лише вигнати окупантів з наших земель, а повної, остаточної Перемоги. Щоб більше російський ведмідь не зміг прийти до нас проводити «денацифікацію» чи «демілітаризацію».

Полювання

Ще одна картина з циклу  – «Полювання». На картині гарненька панночка, один із елементів одягу якої  – шкіра ведмедя.  Чарівна жіночка  – це український народ, який втратив через бойові дії найдорожчих людей. Ведмідь  – ізольована від усього цивілізованого світу тварина. Це, безумовно, імперіалістична росія з її божевільними лідерами. На художній роботі ви можете побачити Перемогу над окупантами: наша гарна панночка вдягла шкіру російського ведмедя, як аксесуар одягу, чимось схожий на парку.
Незабаром аксесуар ... Андрій Синюк

 

Сльози України

Сльози України  - Андрій Синюк

Художник Андрій Синюк завершив роботу «Сльози України», на які українська жінка горює від страждань, що потерпають українці від окупантів.  Картини Андрія Синюка завжди викликають особливі емоції у глядачів, а його остання творча робота не виняток. Це більше ніж просто картина, але історія нашого народу, її душа та суть. Вона є відображенням глибоких почуттів та емоцій, які переживають українці в цей важкий час. Ця картина заслуговує на те, щоб її побачили всі українці, щоб вона нагадувала нам про нашу історію та традиції, про те, на що ми здатні, коли стаємо на захист своєї Батьківщини.

Патріотка

Патріотка - Андрій Синюк

Картина «Патріотка» Андрія Синюка – це погляд на трагічну історію України під час кровопролитної війни. Око дівчини яскраво виражає біль і страждання, які вона переживає. Жовта брова на картині символізує сонячну Україну, яка бореться з окупантами, зелене око – надію та сподівання на краще майбутнє, сині сльози – це скорбота і біль, які викликає війна, та тугу за мирним життям. Робота Андрія Синюка – це потужне звернення до глядача з проханням не забувати про трагічну історію України та активно боротися за її майбутнє.

Історія України

Історія України - Андрій Синюк

У картині «Історія України» художник Андрій Синюк показав нам, що найважливіше в нашому житті – це зберігати пам’яті про нашу історію та шанування традицій нашого народу. Художник-патріот зобразив дівчинку, яка гортає сторінки книжки «Історії України», а над нею – соняшники, як символ надії на Перемогу. Цей твір мистецтва є нагадуванням про те, що ми повинні пишатися нашою історією та буквально зараз на фронті створювати нові глави історії.

Палаючий Кремель

Палаючий Кремель - Андрій Синюк

Робота митця Андрія Синюка «Палаючий Кремль» зображує образ відьми та палаючий Кремль. Ми бачимо, як наша, мабуть, конотопська відьма, наклала прокляття на тих чоловіків, що засідають у Кремлі та вирішують як захопити Україну. Ці люди будуть жорстоко покарані за те, що вони вже накоїли та ще планують. За весь біль та страждання, які понесли українці через кровопролитну війну. Ця картина залишиться в історії українського мистецтва як визначний твір, що нагадує про те, що український народ завжди буде боротися за свободу.

Тризуб-переможець

Робота Андрія Синюка «Тризуб-переможець» переповнена символізмом. Митець зображує орла, який повільно смажиться на вертелі. Орел це символ російської імперій, вертел в цьому випадку український тризуб. А сам процес це кінець імперським традиціям країни-агресора. Бачимо, що художник зобразив те, по що мріють мільйони українців. Про таку страшну поразку ворога, коли він вже більше не зможе знову напасти на Україну.

Робота Андрія Синюка «Тризуб-переможець» переповнена символізмом. Митець зображує орла, який повільно смажиться на вертелі. Орел це символ російської імперій, вертел в цьому випадку український тризуб. А сам процес це кінець імперським традиціям країни-агресора. Бачимо, що художник зобразив те, по що мріють мільйони українців. Про таку страшну поразку ворога, коли він вже більше не зможе знову напасти на Україну.

Бойові комари

Бойові комари - Андрій Синюк

У новій роботі «Бойові комари» Андрій Синюк показує власне ставлення до безглуздої російської пропаганди, яка стверджує про нібито натренованих вбивати росіян комах у біо-лабраторіях. Митець, жартуючи, показує, як комари перетинають кордон і летять до росії. Хоча ця теза пропаганди дуже схожа на анекдот, але у крані-агресорі є люди, які дійсно у це вірять. Ця картина є потужним сигналом для початку дискусії, як протидіяти пропаганді ворога.

Молитва

Молитва  Час повертати своє - Андрій Синюк

Картина «Молитва» Андрія Синюка – це зворушлива данина хоробрості українських військових і силі молитви надихати людей у важкі часи. Зображуючи цей момент єдності та сили, робота Адріана Синюка пропонує потужне послання надії та стійкості всім, хто її дивиться. Фраза «час повертати своє» підкреслює віру та рішучість нашої армії у своїх намірах звільнити та повернути втрачені тимчасово окуповані території.

Різні країни – різні цінності – автор Андрій Синюк

Різні країни - різні цінності - Андрій Синюк

На картині художника Андрія Синюка «Різні країни – різні цінності» можна знайти двох персонажів. Вихований український солдат символізує силу та гордість українського народу, оберігає матір з дитиною. Це зображення відобразило національний дух і почуття відданості своїй країні. Водночас російський військовий мріє вивезти з України награбовані речі, такі як пральна машина, унітаз та пляшку алкоголю. Це глобально символізує посягання на українські цінності, а, якщо простими словами, показує мародерство окупантів. Картина Андрія Синюка розкриває суперечність між двома культурами, двома народами.

Художник-патріот Андрій Синюк пише картини у графічних редакторах Фотошоп та Ілюстратор. В найближчих планах запустити NFT колекцію робіт на сервісі OpenSea та Binance NFT. Важливо зазначити, що митець планує переправляти усі гроші від продажу NFT картин на Збройні сили України. Долучайтесь до фото та відео сервісів та соцмереж українського митця за наступними посиланнями.

Долучайтесь до соціальних мереж та фотосервісів українського митця за наступними посиланнями.

Patriotic artist Andriy Sinyuk opened an online exhibition of works that show the reaction of Ukrainian society to the crimes of the Russian occupiers

We invite you to familiarize yourself with the online exhibition of paintings by the artist Andrii Sinyuk. The author is a young Ukrainian artist. Patriotic upbringing from childhood determined the subject of his paintings in advance. In his paintings, Andrii Sinyuk depicts the difficult life of the Ukrainian people in the countryside, the difficult fate of women, the courage of heroes, their victories over the enemy. His paintings can be called bold modern realism combined with subtle humor. In his paintings, the author shows concern for his country, for our defenders.

On February 24 last year, Andrii Sinyuk chose a patriotic direction for himself. The author shows the horrors that military actions brought to the Ukrainian nation.

Recently, Andrii Sinyuk completed patriotic works of art from the cycle “The Birth of a New Ukraine”.

Storks

The first work of “Stork”. The picture shows a bird with a military plane under its wing. The picture symbolically shows a stork, which, according to ancient legends, brought babies to families. However, during a senseless bloody war, our citizens expect more than anything else for the supply of aircraft from partners, which will bring our Victory over the enemy much closer. The artist depicted at the same time both the ultimate goal and the means to bring it closer.

What are the times - such are the storks Andriy Sinyuk

Rage

The next painting by a young Ukrainian artist is called “Rage”. The work is traditionally done in patriotic tones for the cycle. A Ukrainian Cossack is shown, like the hero of a Hollywood film. His eyes glow red with rage, the disaster brought to our lands by the invaders. What has been seen in a little over a year of war causes one feeling of rage, a thirst for revenge. Cossack is like the hero of the movie “Superman” ready to defeat the occupier. Today, there are thousands of such Cossacks in the combat zone, each of them is gradually approaching the end of the war.

Painting Fury - Andriy Sinyuk

Dawn

Dawn - Andriy Sinyuk, online exhibition

The next picture is “Dawn”. An ordinary rural Ukrainian cat is depicted, trampling a Russian bear with its paws. The artist symbolically showed what every Ukrainian dreams of. We want not only to expel the occupiers from our lands, but a complete, final Victory. So that the Russian bear could no longer come to us to carry out “denazification” or “demilitarization”.

Hunting

Another painting from the “Hunting” series. She is wearing a young lady, one of the elements of which is a bear skin. The woman is the Ukrainian people who lost their dearest and dearest people due to hostilities. The bear is an animal isolated from the world. This is definitely Russia. The artwork shows the Victory over the invaders: our young lady wore the skin of a Russian bear as a clothing accessory.
Accessory soon ... Andriy Sinyuk

Patriotic artist Andrii Sinyuk paints pictures in graphic editors. In the near future, we plan to launch an NFT collection on the OpenSea and Binance NFT services. It is important to note that the artist plans to transfer all the money from the sale of NFT paintings to the Armed Forces of Ukraine. Join the Ukrainian artist’s photo and video services and social networks using the following links.

Tears of Ukraine

Tears of Ukraine - Andriy Sinyuk

Artist Andrii Sinyuk completed the work “Tears of Ukraine”, on which a Ukrainian woman mourns the suffering that Ukrainians suffer from the invaders. Andrii Sinyuk’s paintings always evoke special emotions in the audience, and his latest creative work is no exception. This is more than just a picture, but the history of our people, its soul and essence. It is a reflection of deep feelings and emotions experienced by Ukrainians in this difficult time. This picture deserves to be seen by all Ukrainians, so that it reminds us of our history and traditions, of what we are capable of when we stand in defense of our Motherland.

Patriotwoman

Patriotka - Andriy Sinyuk

The painting “Patriot” by Andrii Sinyuk is a look at the tragic history of Ukraine during the bloody war. The girl’s eye vividly expresses the pain and suffering she is going through. The yellow eyebrow in the picture symbolizes the sunny Ukraine, which is fighting against the invaders, the green eye – hope and hope for a better future, the blue tears – the sorrow and pain caused by the war, and the longing for a peaceful life. The work of Andrii Sinyuk is a powerful appeal to the viewer with a request not to forget the tragic history of Ukraine and to actively fight for its future.

History of Ukraine

History of Ukraine - Andriy Sinyuk

In the painting “History of Ukraine”, the artist Andrii Sinyuk showed us that the most important thing in our life is to preserve the memory of our history and honor the traditions of our people. The patriotic artist depicted a girl flipping through the pages of the “History of Ukraine” book, with sunflowers above her, as a symbol of hope for Victory. This piece of art is a reminder that we should be proud of our history and literally right now on the frontlines creating new chapters of history.
Join the Ukrainian artist’s social networks and photo services using the following links.

Burning Kremlin

Burning Kremlin - Andriy Sinyuk

The work of the artist Andrii Sinyuk “The Burning Kremlin” depicts the image of a witch and the burning Kremlin. We see how our probably Konotop witch put a curse on those men who sit in the Kremlin and decide how to take over Ukraine. These people will be severely punished for what they have already done and are still planning. For all the pain and suffering that Ukrainians suffered because of the bloody war. This painting will remain in the history of Ukrainian art as a significant work that reminds us that the Ukrainian people will always fight for freedom.

The Victorious Trident

Andrii Sinyuk's work

Andrii Sinyuk’s work “The Victorious Trident” is full of symbolism. The artist depicts an eagle slowly roasting on a spit. The eagle is a symbol of the Russian empire, the spit in this case is the Ukrainian trident. And the process itself is the end of the imperial traditions of the aggressor country. We see that the artist depicted what millions of Ukrainians dream of. About such a terrible defeat of the enemy, when he will no longer be able to attack Ukraine again.

Combat mosquitoes

Fighting mosquitoes - Andriy Sinyuk

In the new work “Fighting Mosquitoes”, Andriy Sinyuk shows his own attitude to the ridiculous Russian propaganda, which claims about insects allegedly trained to kill Russians in bio-laboratories. The artist jokingly shows how mosquitoes cross the border and fly to Russia. Although this propaganda thesis is very similar to an anecdote, there are people in the aggressor crane who really believe it. This picture is a powerful signal to start a discussion on how to counter the enemy’s propaganda.

Prayer

Prayer It's time to return what is yours - Andriy Sinyuk

The painting “Prayer” by Andrii Sinyuk is a touching tribute to the bravery of the Ukrainian military and the power of prayer to inspire people in difficult times. Depicting this moment of unity and strength, Adrian Sinyuk’s work offers a powerful message of hope and resilience to all who view it. The phrase “it’s time to take back your own” emphasizes the faith and determination of our army in its intentions to liberate and return the lost temporarily occupied territories.

  • https://twitter.com/Andriy_Synuk
  • https://www.youtube.com/channel/UCqZdVYgojIuNNQsdG5uu8nw
  • https://www.pinterest.com/asinuk0064/
  • https://www.reddit.com/user/andriysynuk/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>