Выставка-распродажа шуб в ТЦ Олимпийский в салоне Winter Fur выставка-ярмарка натяжных потолков

5-7 ноября во Дворце Спорта пройдет III Международная выставка «Ярмарка недвижимости 2014»

5-7 листопада, 2014 року в Київському Палаці Спорту в Києві відкриває новий сезон III Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості «Ярмарок Нерухомості» – ключовий професійний захід з нерухомості №1 в Україні. Організатором виставки традиційно виступає рекламне агентство «Роял Гранд Медіа» і компанія «Movean». Формат виставки: B2B + B2C

5-7 ноября во Дворце Спорта пройдет III Международная выставка «Ярмарка недвижимости 2014»

5-7 ноября во Дворце Спорта пройдет III Международная выставка «Ярмарка недвижимости 2014»

На 1500 кв.м. виставкової площі свої найкращі пропозиції представлять більше 60 компаній-учасниць з України та з більш ніж 13-ти країн світу, серед яких і щорічні учасники, які давно оцінили відчутний ефект від заходу у вигляді нових контрактів і безлічі гідних клієнтів, і нові компанії які приєднаються до нас лише на осінній виставці і представлять українському покупцеві свої пропозиції з нерухомості.

Широкий географічний діапазон експонентів, компетентність і професіоналізм організаторів, а також проведення ефективної рекламної кампанії є безсумнівною запорукою успіху III Міжнародної виставки української та зарубіжної нерухомості «Ярмарок Нерухомості».
Кожен сезон виставка нерухомості збирає більше 2000 відвідувачів, серед яких потенційні покупці і бізнес партнери. За оцінкою постійних учасників, на виставку приходить велика кількість відвідувачів, які вже визначилися з країною і роблять остаточний вибір на користь того чи іншого об’єкта безпосередньо під час виставки, що збільшує кількість угод у виставкові дні.

Новинкою осіннього сезону «Ярмарки Нерухомості» є спеціалізована експозиція «Ваш заміський будинок» – ефективний майданчик для просування компаній, що працюють на ринку малоповерхового і заміського будівництва. В експозиції будуть представлені компанії, які запропонують відвідувачам новітні технології малоповерхового і заміського будівництва, індивідуального житлового будівництва, послуги архітектури та дизайну інтер’єрів, будівельні та оздоблювальні матеріали, ЕКО матеріали і технології і багато іншого, що необхідно для повноцінного будівництва та благоустрою заміського будинку, дачі та міського житла.

ярмарок нерухомості

ярмарок нерухомості

Виставкову програму заходів доповнять конференції та семінари, на яких обговорюватимуться актуальні теми та перспективи сучасного ринку нерухомості, а також шляхи його подальшого розвитку. В рамках ділової програми компанії мають можливість розкрити для покупців найбільш цікаві теми української та зарубіжної нерухомості.
А для фахівців ринку нерухомості у рамках виставки пройде перша «Конференція з маркетингу і продажу на ринку нерухомості», де кращі професіонали з продажу та маркетингу в Україні, лідери галузі та визнані експерти відкриють свої секрети і інструменти успішного просування, розкажуть про найновіші і важливі тенденції року на ринку нерухомості, а також представлять свої найкращі й успішні кейси.
«Ярмарок Нерухомості» – кращий спосіб дізнатися про нерухомість все …

Графік роботи виставки:
Середа – 5 листопада 2014 р .: 10: 00-18: 00
Четвер – 6 листопада 2014 р .: 10: 00-18: 00
П’ятниця – 7 листопада 2014р .: 10: 00-16: 00

Місце проведення виставки:
ПАЛАЦ СПОРТУ
Київ, площа Спортивна, 1
ст.м. «Палац Спорту»

До зустрічі на “Ярмарку Нерухомості”!
Організатор виставки: ТОВ «Роял Гранд Медіа»
Тел. / Факс: +38 (044) 220-42-00
E-mail: eхpo @ rgm.kiev.ua

http://realtexpo.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>