Выставка-распродажа шуб в ТЦ Олимпийский в салоне Winter Fur выставка-ярмарка натяжных потолков

14-17 мая во Дворце Спорта пройдет выставка-ярмарка товаров легкой промышленности “Сезон Весна”

Після довгоочікуваних травневих свят у Київському Палаці Спорту пройде грандіозна виставка товарів легкої промисловості ” Сезон Весна” . Асортимент товарів традиційно дуже великий.

14-17 мая во Дворце Спорта пройдет выставка товаров легкой промышленности "Сезон Весна"

14-17 мая во Дворце Спорта пройдет выставка товаров легкой промышленности “Сезон Весна”

Насамперед на виставці буде проходити розпродаж літньої і весняного одягу і взуття колекцій 2014 року. Крім цього у великому кількість очікується шкіргалантерея , текстиль , недорога біжутерія , товари для дому , дитячий одяг та взуття , верхній одяг зі шкіри та хутра зі значними знижками.

Подивіться відео ролики , що оцінити масштаби заходу, який проходитиме у фойє виставкового комплексу.
Недорогий одяг та взуття від українських , польських і турецьких фабрик нітрохи не гірше більшості ” брендових ” товарів , які шиються в Китаї і Південно -Східної Азії. Оцініть якість хутряних і шкіряних виробів від українських виробників. Розпродаж шуб , дублянок , хутряних жилетів і курток проходить зараз з казковими знижками, деколи дешевше вдвічі або втричі від зимової ціни . Шукайте і ви обов’язково знайдете .

Робота виставки з 11.00 до 19.00. вільний вхід
Деталі за тел: ( 096 ) 506-83-34 , ( 093 ) 904-10-11 , ( 044 ) 362 13 70

One comment on “14-17 мая во Дворце Спорта пройдет выставка-ярмарка товаров легкой промышленности “Сезон Весна”

  1. alex says:

    Регулярно посещаю легпром выставки в киеве, во дворце спорта больше всего товаров, самых разнообразных. Пошел за бодиками, купил ножницы для ногтец, сладости, обувь на лето. Как всегда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>